A 2018/2019-es bajnoki idény összevont NB III-as góllövőlistáján 48 (3x16) csapat legjobb gólvadászai szerepelnek.
A 19. játéknap után Simon Attila (Szolnok) vezet, aki a hétvégén duplázott a Nyírbátor ellen és ebben a szezonban csaknem egygólos meccsenkénti átlaggal rendelkezik.
Mögötte Nagy Krisztián (Ajka) következik a rangsorban, az ő neve mellett egy friss találat szerepel - a Pápa ellen volt eredményes vasárnap. A bronzérmes pozíciót elfoglaló Balogh Bence (BKV Előre) az Érd elleni döntetlenhez járult hozzá egy góllal.
NB III-as góllövőlista (összevont, teljes)
1. Simon Attila (Szolnok) 18
2. Nagy Krisztián (Ajka) 17
3. Balogh Bence (BKV Elõre) 16
4. Máté János (Szeged 2011) 15
Oláh László Dávid (Ajka) 15
6. Kenesei Krisztián (Komárom VSE) 13
7. Farkas János (Jászberény) 12
8. Májer Milán (Honvéd II) 11
9. Balogh László (Iváncsa) 10
Katona György (Nyírbátor) 10
Koós Gábor (Érdi VSE) 10
Laurinyecz Ákos (Gyöngyösi AK) 10
Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Vladul Stefan (Kecskemét) 10
15. Hampuk Ádám (Szentlőrinc) 9
Kapacina Kevin (Sényő FC) 9
Kerekes Krisztián (DEAC) 9
Namquita Roland (Taksony SE) 9
Sili Luka (Szentlőrinc) 9
Szabó Zsolt (Pápa FC) 9
Vittman Ádám (FC Nagykanizsa) 9
22. Busa Bence (Makó) 8
Katona Bence (Putnok VSE) 8
Skribek Alen Martin (Puskás Ak. II) 8
Sóron Tibor (III. Ker. TVE) 8
Wágner Richárd (THSE-Szabadkikötő) 8
27. Csizmadia Zoltán (Ajka) 7
Mojzer György (Érdi VSE) 7
Péter Antal (SZEOL SC) 7
Székely II Dávid (Füzesgyarmat) 7
31. Annus Árpád (Szolnok) 6
Bíró Péter (DEAC) 6
Füleki Norbert (Pápa FC) 6
Germán Tamás (Szeged 2011) 6
Horváth Péter (Ajka) 6
Lippai Ákos (Tállya KSE) 6
Melczer Vilmos (Érdi VSE) 6
Pölöskei II Péter (Füzesgyarmat) 6
Szanku Kristóf (Jászberény) 6
Szepessy Róbert (Dunaújváros PASE) 6
Weitner Ádám (Ménfőcsanak ESK) 6
Wittrédi Dávid (Kozármisleny) 6
43. Barcsay Márk (Sényő FC) 5
Bartha Roland (ESMTK) 5
Bene Attila (Putnok VSE) 5
Cigan Cristian (Szeged 2011) 5
Csepregi Tamás (BKV Elõre) 5
Cseszneki Richárd (Iváncsa) 5
Fabu Márton (Sényő FC) 5
Geiger Norbert (Hódmezővásárhely) 5
Gresó Mátyás (Eger) 5
Horváth Levente (ESMTK) 5
Irmes Dávid (BKV Elõre) 5
Kaszai Gábor (III. Ker. TVE) 5
Kocsis Dávid (Csepel FC) 5
Kokenszky Norbert (III. Ker. TVE) 5
Korozmán Norbert (Rákosmente KSK) 5
Ludasi Martin (Jászberény) 5
Marics Gábor (Sényő FC) 5
Nicenko Igor (Kozármisleny) 5
Pápai Kristóf (MOL Vidi II) 5
Sebők Balázs (Sajóbábony VSE) 5
Serfőző Bence (Ménfőcsanak ESK) 5
Svedyuk Alex Pál (Jászberény) 5
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 5
Tóth Patrik (Komárom VSE) 5
Tóth Tibor (Dunaújváros PASE) 5
68. Balog Marcell (Kecskemét) 4
Bárdos Bence (Diósgyőr II) 4
Böcskey Zsolt Pál (Ménfőcsanak ESK) 4
Crkvenjakov Dalibor (Dabas) 4
Farkas Ádám (Taksony SE) 4
Fejes Péter (Szekszárd) 4
Fisli András (Csepel FC) 4
Grünwald Attila (SZEOL SC) 4
Herczeg László (Jászberény) 4
Hevesi-Tóth Tamás (Jászberény) 4
Iványi Martin (Pápa FC) 4
Kálmán Szilárd (PMFC) 4
Kelemen Patrik (Érdi VSE) 4
Kemény Tamás (Putnok VSE) 4
Kertész Tamás (Tiszaújváros) 4
Kocsis Bence Máté (Puskás Ak. II) 4
Kun László Dávid (Szolnok) 4
Lakatos László (Sényő FC) 4
Nagy Péter (Tiszaújváros) 4
Ondó János (Tállya KSE) 4
Péntek Adrián (FC Nagykanizsa) 4
Sidibe Ibrahima (DEAC) 4
Soós Bence (ESMTK) 4
Szabó Máté (Puskás Ak. II) 4
Szegleti Gergely (Andráshida) 4
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 4
Terdik Zsolt (Nyírbátor) 4
Tóth Henrik (THSE-Szabadkikötő) 4
Tóth Levente Milán (III. Ker. TVE) 4
Vallejos Dominique (Pápa FC) 4
Vattai Balázs (Rákosmente KSK) 4
Végh Tibor (Komárom VSE) 4
100. Albert Ádám (Jászberény) 3
Antal Zsolt (Eger) 3
Arabuli Bachana (Puskás Ak. II) 3
Bata Csongor (BKV Elõre) 3
Beke Péter (Kozármisleny) 3
Beretka Péter (SZEOL SC) 3
Besztercei Attila (Pénzügyőr SE) 3
Bíró Tamás (Dunaharaszti) 3
Büki Baltazár (Iváncsa) 3
Burics András (Tiszaújváros) 3
Constantinescu Dan-Marius (Putnok VSE) 3
Csattos Csaba (Sajóbábony VSE) 3
Csemer Gyula (Ajka) 3
Czető Márk (Putnok VSE) 3
Dávid Róbert (Gyöngyösi AK) 3
Feil Máté (Pénzügyőr SE) 3
Gál Szabolcs (THSE-Szabadkikötő) 3
Ganbayar Ganbold (Puskás Ak. II) 3
Gémes Bence (Makó) 3
Gera Dávid (Érdi VSE) 3
Gergely Péter (Gyöngyösi AK) 3
Horváth András (Sárvár) 3
Horváth II Péter (Paks II) 3
Horváth Szabolcs (Sajóbábony VSE) 3
Ivancsics Gellért (Pápa FC) 3
Jovánczai Zoltán (Pénzügyőr SE) 3
Karikás Krisztián (DEAC) 3
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 3
Koller Krisztián (PMFC) 3
Koronczai Roland (Sárvár) 3
Kristán Pál (MOL Vidi II) 3
Lencsés Balázs (MOL Vidi II) 3
Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 3
Mahalek Marcell (Putnok VSE) 3
Major Máté (FC Nagykanizsa) 3
Major Norbert (Ajka) 3
Máté Péter (DEAC) 3
Mertse Ábel (Diósgyőr II) 3
Mihálszki Csaba (Tállya KSE) 3
Nagy Bendegúz (Pénzügyőr SE) 3
Nagy Richárd (ESMTK) 3
Nagy Zoltán Dániel (Andráshida) 3
Oláh Gergő (Szeged 2011) 3
Pákai Gergő (Ajka) 3
Pálinkás Gergő (Nyírbátor) 3
Pap Zsolt (Tiszaújváros) 3
Pendl Alexander (Rákosmente KSK) 3
Prasler Thomas (Füzesgyarmat) 3
Rácz László (SZEOL SC) 3
Skriba Máté (Sárvár) 3
Soltész Dominik (Honvéd II) 3
Süttő Attila (Putnok VSE) 3
Szabó Bence (MOL Vidi II) 3
Szabó Richárd (Komárom VSE) 3
Szalánszki Bálint (Dunaharaszti) 3
Szauter István (Iváncsa) 3
Szenes Bence (Dabas) 3
Szilágyi Máté (Taksony SE) 3
Takács Krisztofer (Kecskemét) 3
Tisza Kálmán (Szolnok) 3
Turi Ákos (Pénzügyőr SE) 3
Varga József (Diósgyőr II) 3
Vega Gonzalo (Puskás Ak. II) 3
Vlasics Dániel (FC Nagykanizsa) 3
Vörös Tamás (Puskás Ak. II) 3
165. Adamcsek Máté (Paks II) 2
Angyal Norbert (Cigánd) 2
Aradi Csaba (Iváncsa) 2
Bailo Dávid (Andráshida) 2
Balogh Dénes (Sajóbábony VSE) 2
Bata Gábor (Salgótarjáni BTC) 2
Béli Milán (FC Nagykanizsa) 2
Benkő-Bíró Norbert (Salgótarjáni BTC) 2
Bíró András (Andráshida) 2
Bocsi Patrik (Tállya KSE) 2
Bódai Dániel (Hódmezővásárhely) 2
Bodó Péter (Szentlőrinc) 2
Csendes Péter (Dabas) 2
Despotovic Vanja (Pénzügyőr SE) 2
Dombi Gergő (Szekszárd) 2
Engel Alex (Cigánd) 2
Eördögh Levente (Dabas) 2
Farkas István (Kecskemét) 2
Farkas Krisztián (Eger) 2
Farkas Zoltán (Ménfőcsanak ESK) 2
Fitos László (Dabas) 2
Fodor András (Cigánd) 2
Földes Milán (Dabas) 2
Földi Marcell Sándor (Szolnok) 2
Forgács Péter (Gyöngyösi AK) 2
Fritz Attila (Dabas) 2
Fujsz Richárd (PMFC) 2
Füredi Ádám (Ménfőcsanak ESK) 2
Gacsal Norbert (Dunaharaszti) 2
Gajág Gergő (SZEOL SC) 2
Gere Zoltán (THSE-Szabadkikötő) 2
Gyagya Attila (Ménfőcsanak ESK) 2
Gyepes Gábor (III. Ker. TVE) 2
Hadzic Elvir (MOL Vidi II) 2
Havasi Dániel (Pápa FC) 2
Hegedűs Márk (Szekszárd) 2
Horváth Péter (SZEOL SC) 2
Hrabovszki Zoltán (Hódmezővásárhely) 2
Huszár Gergő (Hódmezővásárhely) 2
Illés Dávid (Ajka) 2
Jurik Patrik Bence (Pápa FC) 2
Kacsó Attila (Eger) 2
Katona Attila (Komárom VSE) 2
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 2
Kesztyűs Máté (PMFC) 2
Kis Balázs (Dunaújváros PASE) 2
Kojnok Zsolt (MOL Vidi II) 2
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 2
Korbély Kristóf (Diósgyőr II) 2
Kószás Krisztián (Ménfőcsanak ESK) 2
Kovács Gergely (Dunaharaszti) 2
Kovács György (FC Nagykanizsa) 2
Lakatos Béla (Eger) 2
Lázár Benjamin (ESMTK) 2
Lukács Zsombor Csongor (Füzesgyarmat) 2
Magyar Zsolt János (Puskás Ak. II) 2
Márton Dávid (Dunaharaszti) 2
Molnár Krisztián Renátó (Csepel FC) 2
Molnár László (Cigánd) 2
Molnár Martin (Sajóbábony VSE) 2
Molnár Máté (Tiszaújváros) 2
N'Gog David (Honvéd II) 2
Nádházi Ákos (Szolnok) 2
Nagy Ádám István (Paks II) 2
Nagy Benjamin (Ménfőcsanak ESK) 2
Nagy Richárd (Paks II) 2
Nagy Róbert (DEAC) 2
Németh Márk (Szentlőrinc) 2
Nyitrai Dávid (Tállya KSE) 2
Orosz Máté (Tiszaújváros) 2
Pallagi Botond (Érdi VSE) 2
Papp Milán (Puskás Ak. II) 2
Pető Benjamin (Sárvár) 2
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 2
Pleszkán Tibor (III. Ker. TVE) 2
Pócs Tamás (SZEOL SC) 2
Pokó Ajtony (THSE-Szabadkikötő) 2
Privigyei Ádám (ESMTK) 2
Raducu Sorin (Füzesgyarmat) 2
Rétsági Ákos (Dunaharaszti) 2
Reznek Donát (Nyírbátor) 2
Romic Danijel (PMFC) 2
Sándli Márk (Dabas) 2
Slezák Richárd (ESMTK) 2
Spitzmüller István (DEAC) 2
Szabó Ádám (ESMTK) 2
Szabó Martin (Andráshida) 2
Szabó Richárd (Szolnok) 2
Széll Kristóf (Makó) 2
Szemere Balázs (Jászberény) 2
Szöllősi Ferenc (Jászberény) 2
Szűcs Kornél (Diósgyőr II) 2
Takács Kornél (Dabas) 2
Takács Soma (Andráshida) 2
Tarnai Dániel (Gyöngyösi AK) 2
Timkó Zsolt (Cigánd) 2
Torda Bence (Csepel FC) 2
Tóth György (Taksony SE) 2
Tóth László (Andráshida) 2
Tóth Márk (Nyírbátor) 2
Vajda Roland Attila (Szentlőrinc) 2
Velici Gelu (Cigánd) 2
Villand Robert (Füzesgyarmat) 2
Vincze Viktor (Komárom VSE) 2
Vitányi Gergő (Dunaharaszti) 2
270. Achim Ádám Sándor (Füzesgyarmat) 1
Altorjai Richárd (THSE-Szabadkikötő) 1
Babolek Zoltán (Makó) 1
Baldauf Konrád (Pápa FC) 1
Bálint Artúr (Jászberény) 1
Balogh Alex (Füzesgyarmat) 1
Balogh Krisztián (DEAC) 1
Balogh Miklós (Csepel FC) 1
Bata Kristóf (Szentlőrinc) 1
Bene Zsombor (Taksony SE) 1
Benkő Balázs (Nyírbátor) 1
Berdó Máté (Paks II) 1
Berényi Balázs (Iváncsa) 1
Bohner Roland (Pápa FC) 1
Bonica Sebastian (ESMTK) 1
Böröczky Bálint (Pápa FC) 1
Boros Gábor (Diósgyőr II) 1
Borvető Áron (III. Ker. TVE) 1
Brkic Denis (Pénzügyőr SE) 1
Burka Bendegúz (Pénzügyőr SE) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Coroian Andrei (Szeged 2011) 1
Csaba Dániel (Honvéd II) 1
Császár Attila (Pápa FC) 1
Csirszki Martin (Putnok VSE) 1
Csiszár Zoltán (Érdi VSE) 1
Czanik Károly (Ménfőcsanak ESK) 1
Erdős Gábor (PMFC) 1
Erdősi Dominik (Diósgyőr II) 1
Faggyas Milán (Füzesgyarmat) 1
Farkas Marcell (Diósgyőr II) 1
Farkas Péter (Dunaharaszti) 1
Farkas Viktor (Dunaújváros PASE) 1
Fazakas Géza (III. Ker. TVE) 1
Fehér Imre (Gyöngyösi AK) 1
Fejes János (Jászberény) 1
Fekete Viktor (Eger) 1
Fellegi Nándor (Rákosmente KSK) 1
Ferkó Ádám (BKV Elõre) 1
Folmer Krisztián (Iváncsa) 1
Fonyódi Bálint (Szentlőrinc) 1
Füredi Szabolcs (Kozármisleny) 1
Galacs Erik (MOL Vidi II) 1
Galambos Gábor (Taksony SE) 1
Gönczö László (SZEOL SC) 1
Győri Raymond (Taksony SE) 1
Hadházi Dávid (Sényő FC) 1
Hajba Tamás (Komárom VSE) 1
Hanzl Máté (Pápa FC) 1
Harsányi István (Szentlőrinc) 1
Hatvani József (Makó) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Hegedűs Martin (Szeged 2011) 1
Hesz Olivér (Taksony SE) 1
Hetesi Patrik (FC Nagykanizsa) 1
Híves Balázs (Salgótarjáni BTC) 1
Hleba Tamás (Szentlőrinc) 1
Hompót Dániel (Dunaújváros PASE) 1
Honti Attila Zsolt (Érdi VSE) 1
Hoós Patrik (Sárvár) 1
Horváth Bálint (MOL Vidi II) 1
Horváth Bence (Rákosmente KSK) 1
Horváth Tamás (Andráshida) 1
Hujber Tamás (Iváncsa) 1
Ihos Ádám (BKV Elõre) 1
Jóni Gábor (Cigánd) 1
Juhász Máté (Szekszárd) 1
Karvalics Bence (Pénzügyőr SE) 1
Katona Tamás (DEAC) 1
Kelemen Gergő (Cigánd) 1
Kelemen Márk (Ménfőcsanak ESK) 1
Keszi Erik (Puskás Ak. II) 1
Király Olivér (Honvéd II) 1
Kiss Dávid (Rákosmente KSK) 1
Kiss Károly (Komárom VSE) 1
Kiss Krisztián (PMFC) 1
Kiss László (DEAC) 1
Kiss Márton György (Kozármisleny) 1
Klepács Krisztián (Sényő FC) 1
Komódi Kevin (MOL Vidi II) 1
Kovács Dániel (ESMTK) 1
Kovács Filip (Tállya KSE) 1
Kovács Gábor (Pénzügyőr SE) 1
Kovács Gergő (Ajka) 1
Kovács Gergő (Eger) 1
Kovács Gergő Miklós (Cigánd) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd II) 1
Kristófi Sándor (Sényő FC) 1
Kürti Zsolt (III. Ker. TVE) 1
Laczkó Milán (Szolnok) 1
Lipták Ákos (Makó) 1
Lipusz Norbert (Tiszaújváros) 1
Lizák Bence (Gyöngyösi AK) 1
Lovász Bence (Rákosmente KSK) 1
Lukác Dominik (Cigánd) 1
Madarász János (Putnok VSE) 1
Magos Mátyás (Salgótarjáni BTC) 1
Maksimovic Nikola (SZEOL SC) 1
Mankó Dávid (Csepel FC) 1
Markó Ádám (Kecskemét) 1
Márkvárt Patrik (Kozármisleny) 1
Mészáros László (Csepel FC) 1
Mezei Olivér (Hódmezővásárhely) 1
Mezőssy Levente (Sajóbábony VSE) 1
Miklósvári János (BKV Elõre) 1
Mim Gergely (Puskás Ak. II) 1
Moga Sergiu Ionut (Szeged 2011) 1
Mohácsik Gábor (ESMTK) 1
Molnár János (Makó) 1
Molnár Tibor (Ajka) 1
Mundi Roland (Dunaújváros PASE) 1
Nagy Erik (Ajka) 1
Nagy Ronald (Szentlőrinc) 1
Nagy Tamás (Pápa FC) 1
Nagy Tamás (III. Ker. TVE) 1
Nagy Zoltán (DEAC) 1
Németh Ádám (Szolnok) 1
Németh Béla (Tállya KSE) 1
Németh Dénes (Tállya KSE) 1
Németh Erik (Sárvár) 1
Niedermüller Ákos (Gyöngyösi AK) 1
Nyírő Bálint (Sárvár) 1
Nyisalovits Donát (Putnok VSE) 1
Ondrejó Tamás (SZEOL SC) 1
Orovecz Ádám (Salgótarjáni BTC) 1
Ország Péter (Érdi VSE) 1
Pál Márton Vilmos (Paks II) 1
Papp Ádám Tibor (SZEOL SC) 1
Papp Ferenc (Tiszaújváros) 1
Patócs Richárd (DEAC) 1
Peres Csaba (Kecskemét) 1
Pergel Bence (Kozármisleny) 1
Petneházi Márk (III. Ker. TVE) 1
Pölöskei Zsolt (Honvéd II) 1
Potyi Gábor (Sárvár) 1
Povázsai Zsolt (Hódmezővásárhely) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros PASE) 1
Rabatin Richárd (III. Ker. TVE) 1
Racskó Roland (Kozármisleny) 1
Révész György (THSE-Szabadkikötő) 1
Ribarics Roland (Salgótarjáni BTC) 1
Sánta Attila (BKV Elõre) 1
Sánta Kázmér (Cigánd) 1
Sárközi Norbert (Dabas) 1
Sárosi Máté (Nyírbátor) 1
Scheibli Máté (Nyírbátor) 1
Schiller Patrik (Komárom VSE) 1
Schmid Máté (Csepel FC) 1
Simon Márk (Paks II) 1
Simonfalvi Gábor (Andráshida) 1
Somogyi Richárd (Pápa FC) 1
Süvöltős Adrián (Paks II) 1
Szabó Bálint (MOL Vidi II) 1
Szabó Dávid (Kecskemét) 1
Szabó Marcell (THSE-Szabadkikötő) 1
Szalai Péter (MOL Vidi II) 1
Szalai Vilmos (III. Ker. TVE) 1
Szántó Gergő (Iváncsa) 1
Szegedi Bence (Nyírbátor) 1
Szellák Soma (PMFC) 1
Szemán Lajos (Taksony SE) 1
Szendrei Norbert (Honvéd II) 1
Takács Patrik László (THSE-Szabadkikötő) 1
Tapiska Géza (Dunaújváros PASE) 1
Temesvári Attila (Honvéd II) 1
Titkó Krisztián (Eger) 1
Toca Bogdan-Florin (Füzesgyarmat) 1
Torkos Attila (Taksony SE) 1
Tóth Adrián (Szentlőrinc) 1
Tóth Benjámin (Szolnok) 1
Tóth Borisz (Diósgyőr II) 1
Tóth Gábor (Szeged 2011) 1
Tóth Imre (Komárom VSE) 1
Tóth Marcell (Kozármisleny) 1
Tóth Márk (Kozármisleny) 1
Tóth Olivér (Salgótarjáni BTC) 1
Tóth Szabolcs (Putnok VSE) 1
Turcsik Tamás (Tállya KSE) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Vajda Ákos (Eger) 1
Vámos Márk (Nyírbátor) 1
Varga Bence (Iváncsa) 1
Vass András Pál (Hódmezővásárhely) 1
Villányi Gergely (Rákosmente KSK) 1
Vincze Ákos (Füzesgyarmat) 1
Virág Aladár (DEAC) 1
Visy Dániel (Ménfőcsanak ESK) 1
Zámbó Dániel (Kecskemét) 1
Zámbori Dániel (Kecskemét) 1