A HLSZ ajándékokkal kedveskedett

2022-08-03 12:56:03

Gyerekek focitornáját segítettük a Máltai Szeretetszolgálattal

Július 31-én került megrendezésre a Máltai Szeretetszolgálat szervezése alatt futó Arany Kupa keleti régiójának selejtezője Debrecenben, a Nagyerdei Stadionban.

Ez a kupasorozat hátrányos helyzetű családokból származó gyermekeknek ad lehetőséget, hogy a labdarúgás által kiszakadjanak megszokott környezetükből, új helyekre jussanak el, új embereket ismerhessenek meg és megtapasztalhassák a játék örömét a győzni akarás mellett.

A tornán 16 csapat vett részt és közülük Nagyecsed került ki győztesként, akik így majd a budapesti döntőn küzdhetnek később a végső győzelemért.

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete a remek kezdeményezés mellé állt és a Máltai Szeretetszolgálattal együttműködve próbálta ezt a napot még különlegesebbé tenni a fiatalok számára, ajándékcsomagok biztosításával.

Izgalommal várjuk a soron következő selejtezőt, mely augusztus 27-én lesz Budapesten, az MTK pályán.