Játékos kereső  

Hírek

A klubvezetés elhatárolódik

2021-02-11 00:11:40

Saját kupameccsük tisztaságát kérdőjelezik meg a somogyiak

A klubvezetés elhatárolódik

Miközben kedden és szerdán minden más favorit csapat biztosította helyét a Magyar Kupa legjobb tizenhat együttese között, a Tállya-Kaposvár kupamérkőzés (5-3) meglepetéssel végződött.

Az NB II-es Rákóczi szünetben még két góllal vezetett, majd fordulás után az NB III Keleti csoportjában kiesőhelyen álló Tállya 12 perc (!) leforgása alatt négyszer is betalált, megfordítva a meccset, amely végül 5-3-ra végződött. Ezt követően a somogyi klub közleményt adott ki, amelyet a meccsjegyzőkönyv alatt változtatás nélkül közlünk.

Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC 5–3 (0–2)
Tállya, zárt kapuk mögött. V.: Veizer (Medovarszki, Belicza).
Tállya KSE: Tarr – Nyitrai, Minczér, Bihari, Bocsi (Motkó, 70. p.) – Fenyőfalvi, Serecin, Kulcsár H. (Szegedi, 50. p.) – Tóth Sz. (Ohár, 86. p.), Jano (Ondó, a szünetben), Kelemen (Tóth L., a szünetben). Vezetőedző: Lasztóczi Péter.
Kaposvári Rákóczi FC: Bánki – Vachtler (Nagy J., 63. p.), Dvorschák (Ur, 63. p.), Nagy T., Lakatos Cs. – Szakály A., Gál (Zólyomi, 76. p.) – Bartos, Farkas B. (Bíró D., 63. p.), Andric – Balázs Zs. (Szarka, a szünetben). Vezetőedző: Várhidi Péter.
Gólszerzők: Ondó (52. és a 84. p.), Tóth Sz. (54. p.), Serecin (60. p.), Szegedi (65. p.), illetve Balázs Zs. (30. és a 32. p.), Szarka (90. p.)


A Kaposvár közleménye

Klubunk tulajdonosa, vezetősége és szakmai stábja elhatárolódik a MOL Magyar Kupa nyolcadik fordulójába lejátszott Tállya KSE–Kaposvári Rákóczi FC mérkőzésen történtektől. A klub vezetősége – a több száz szurkoló véleményét is figyelembe véve – kezdeményezi a találkozó kivizsgálását a Magyar Labdarúgó Szövetségnél és a Szerencsejáték Zrt.-nél.
Klubunk vezetősége ezúton is elnézést kér minden Rákóczi-szurkolótól és minden kaposvári polgártól! Ebben a helyzetben nehezen mondjuk ki, hogy hajrá Rákóczi!

Klub tulajdonosa és vezetősége