Az 52. perctől folytatták az NB II-es bajnoki mérkőzést

2019-02-07 12:49:59

Szerdán a vendéglátók a hosszabbításban megítélt büntetőből esett góllal győztek.

Kalandos körülmények között ért véget az NB II nyitányán a rossz időjárási körülmények miatt az 51. percben félbeszakadt bajnoki mérkőzés.

Vasárnap a televízió is közvetítette a ZTE-ETO FC Győr meccset, amely az 51. percig tarthatott, ugyanis az esőzés, majd a havazás olyan körülményeket teremtett a játéktéren, ami nem volt megfelelő a labdarúgáshoz.

Az MLSZ döntése értelmében az 52. perctől (1-1-es állástól) szerdán folytatták a csapatok. A találkozó végül drámai körülmények között a 93. percben dőlt el, amikor Bobál Gergely értékesítette a hazaiak számára megítélt büntetőt.

ZTE FC–ETO GYŐR 1–1 (1–1) – az 51. percben félbeszakadt
Zalaegerszeg, 1574 néző. Vezette: Pillók Ádám (Mohos Milán, Kiss Balázs)
ZTE: Zöldesi – Bolla, Lesjak, Devecseri, Bedi – Kocsis G., Kiss M. – Babati (Madarász, a szünetben), Grumics, Barczi – Bobál G. Vezetőedző: Dobos Barna
GYŐR: Horváth T. – Kovács K., Tar, Vukaszovics, Völgyi – Vaskeba, Bagi – Szimcsó, Petró (Tajti, a szünetben), Andrics – Lovrencsics B. Vezetőedző: Király József
Gólszerző: Bobál G. (1–0) a 27., Vukaszovics (1–1) a 31. percben.

ZTE FC–ETO GYŐR 3–2 (1–1) – az 51. perctől folytatva
Zalaegerszeg, 670 néző, V: Pillók Ádám (Mohos Milán, Kiss Balázs)
ZALAEGERSZEG: Zöldesi – Bolla, Lesjak, Devecseri, Bedi – Kiss M., Kocsis G. – Babati (Gajdos, 87.), Grumics, Barczi, Bobál G. Vezetőedző: Dobos Barna
ETO: Horváth T. – Kovács K., Tar, Vadász, Völgyi – Vaskeba, Bagi – Szimcsó, Tajthy, Andrics – Lovrencsics B. Vezetőedző: Király József
Gólszerző: Bobál G. (1–0) a 22., Vukaszovics (1–1) a 31., Barczi (2–1) a 62., Lovrencsics B. (2–2) a 66., Bobál G. (11-esből, 3–2) a 93. percben.