Csoportelsőként várjuk a folytatást

2019-06-12 00:19:00

Nehéz feladat volt, de végül Pátkai gólja a javunkra döntött

Kedden este nagyszerű hangulat, mintegy húszezer néző hangos ovációja fogadta a magyar válogatottat a Groupama Arénában. Tudtuk, hogy Wales nehéz ellenfél lesz, és ez bizony beigazolódott.

A rangadó végig nyílt küzdelmet hozott, mindkét csapat előtt adódtak nagy gólszerzési lehetőségek, a 80. percig mégis úgy nézett ki, hogy gólnélküli döntetlen lesz a vége. Ekkor érkezett Pátkai Máté, aki bevette a wales-i kaput (1-0).

A vége izgalmas volt, mert a vendégek minden követ megmozgattak a pontszerzés reményében. Szerencsére sikerült kibekkelni a finis perceit és válogatottunk újabb győzelmet aratott! Sikerünkkel átvettük a vezetést az Eb-selejtező csoportunkban.