Játékos kereső  

Hírek

Edzőváltás az NB II-es Tiszakécskénél

2019-04-13 11:35:13

A Győr elleni hazai vereség után bontottak szerződést a trénerrel

Edzőváltás az NB II-es Tiszakécskénél

Pénteken az NB II-ben 15. helyezett Tiszakécskei LC (Duna Aszfalt TVSE) közös megegyezéssel szerződést bontott Szabó István vezetőedzővel (fotó és információ: tiszakecskefoci.hu). A váltásra azután került sor, hogy a csapat legutóbb otthon kikapott a Győrtől.

A klub közleménye

Klubunk köszöni Szabó István eddigi, áldozatos, lelkiismeretes munkáját, amit a tiszakécskei labdarúgásért végzett, s amelyben megannyi szép sikernek örülhettünk. Szabó Istvánnak klubunk vezetése mind a magánéletben, mind a további szakmai pályafutásában sok örömöt és sikert kíván.
Az új vezetőedző kinevezéséig a Duna Aszfalt TVSE NB II-es labdarúgó csapatának szakmai munkáját Virágh Ferenc, pályaedző és Nagy Zsolt kapusedző irányítja majd.