Élre állt a MOL Fehérvár

2020-09-13 00:03:00

Megszerezte első győzelmét a Honvéd

Szombaton három mérkőzéssel folytatódott az NB I 4. fordulója. Az újonc Budafok ötven percig tudta tartani a döntetlen állást, amikor a Mezőkövesd orosz légiósa, Serderov betalált a vendégek kapujába. Ez a gól döntött (1-0).

A játéknap előtt sereghajtó Honvéd már két góllal vezetett Diósgyőrben, mégis döntetlennel fordultak a csapatok. Szünet után újabb két kispesti találat született, amikre azonban már nem érkezett válasz (2-4).

Az esti MOL Fehérvár-Puskás Akadémia rangadón a hazaiak jól finiselve begyűjtötték a három pontot. A volt éllovas így átadta az első helyet a fehérváriaknak a tabellán (3-1).

NB I, 4. forduló, szombat

MEZŐKÖVESD – BUDAFOK 1–0 (0–0)
Mezőkövesd, gólsz.: Serderov (50.)

DIÓSGYŐR – HONVÉD 2–4 (2–2)
Diósgyőr, gólsz.: Grozav (42.), Molnár G. (45.), ill. Gazdag (41., 63.), Zsótér (16.), Ugrai (89.)

MOL FEHÉRVÁR – PUSKÁS AKADÉMIA 3–1 (1–0)
Székesfehérvár, gólsz.: Nikolics (28.), Petrjak (84.), Zivzivadze (91.), ill. Knezevic (57.)