Ferencváros-Dinamo Zagreb 0-4

2019-08-13 22:04:00

A magyar bajnokcsapat a kisebbik sorozatban küzdhet tovább

Amint arról beszámoltunk, a Ferencváros a kinti mérkőzésen remekül helytállt (1-1) a Dinamo Zagreb elleni párharc során. Ezért a kedd esti visszavágón komoly esély mutatkozott, hogy a zöld-fehérek kiharcolják a továbbjutást.

Sajnos azonban ezen az estén csak a körítés volt olyan, mint ami Európát idézte számunkra. A horvát csapat ezúttal magasabb sebességi fokozatban futballozott, ami gólokban is megmutatkozott. Félidőben 0-1 volt az állás, ám rögtön a második játékrész elején újra betaláltak, majd Olmo 55. percben esett találata végképp eldöntötte a továbbjutás kérdését. A 0-4-es végeredményt Gojak állította be a 79. percben. A finisben tizenegyest hibáztak a vendégek.

A Ferencváros elbúcsúzott a Bajnokok Ligájától, de tovább küzdhet az Európa-liga csoportköréért.