Fordulatos finisek

2022-08-01 11:13:46

A Ferencváros győztes gólja a 94. percben esett

Vasárnapra három mérkőzés maradt az NB I 1. fordulójából. Kisvárdán a 85. percig 1-0-ra vezettek a házigazdák, amikor a Debrecen egyenlített. Ezután újra a várdaiak szereztek vezetést, majd a vendégek a 93. percben mégis döntetlenre mentették a meccset (2-2).

A Paks végig kézben tartotta a MOL Fehérvár elleni találkozót. Az első félidő végén és a második játékrész elején is szereztek egy-egy gólt, amire a vendégeknek nem volt válaszuk (2-0).

Este a Ferencváros-Puskás Akadémia rangadó zárta a fordulót. Bár mezőnyben erőteljesebbek voltak a zöld-fehérek, a Puskás előtt nagyobb helyzetek adódtak. A második félidőben tizenegyest hibázott a felcsúti csapat, amit a 94. percben góllal büntetett Zachariassen (1-0).

NB I, 1. forduló, vasárnap

KISVÁRDA – DEBRECEN 2–2 (0–0)
Kisvárda, 2870 néző, gólsz.: Camaj (50., 11-esből), Makowski (87.), ill. Dzsudzsák (85.), Bárány (93.)

PAKS – MOL FEHÉRVÁR 2–0 (1–0)
Paks, 2511 néző, gólsz.: Varga B. (41.), Windecker (51.)

FERENCVÁROS – PUSKÁS AKADÉMIA 1–0 (0–0)
Groupama Aréna, 7325 néző, gólsz.: Zachariassen (94.)