Dinamo Zagreb–Ferencváros 1–1

2019-08-07 09:11:18

Továbbjutásra állnak a zöld-fehérek az idegenbeli BL-selejtező mérkőzés után

A meccs elejét erősen megnyomta a Dinamo Zagreb a szerda esti BL-selejtező mérkőzésen, ahol a magyar bajnokcsapat volt az ellenfele. Mindössze hét perc kellett a hazaiaknak a vezető gólhoz, és bizony ebben az időszakban kritikus perceket élt át a Ferencváros.

Újabb gól azonban nem esett és az idő múlásával a mezőnyben sokkal kiegyenlítettebbé vált a küzdelem. Szünet után a legfontosabb momentumra a 60. percben került sor, amikor Sigér Dávid lövése nyomán egyenlített a Ferencváros (1-1). Később egy kapufás hazai lövés okozott még izgalmakat.

Az 1-1-es kinti eredmény azt jelenti, hogy a jövő heti hazai visszavágó kezdetekor az FTC áll továbbjutásra - idegenben szerzett több góllal.