Kétgólos vezetés után kapott ki a Pápa

2005-07-03 21:54:56

Az Intertotó kupa mai mérkõzésén nem sikerült a bravúr: Pápa-Göteborg 2-3 (1-0). Csak az Újpest és a Sopron együttese tudott nyerni a hétvégén...

Csaknem sikerült a bravúr, azonban a pápai alakulat nem tudta megtartani kétgólos elõnyét a svéd IFK Göteborg ellen. A ma délutáni UEFA-Intertotó kupa-beli találkozón nem sikerült elõnyt szerezni a visszavágóra, sõt a vereséggel kifejezetten nehéz helyzetbe került a Pápa, ugyanis a jövõ heti visszavágón a továbbjutáshoz legalább 2-0-ra vagy 3-1-re kell(ene) nyerniük idegenben.

Szabó Tibor:
- Komoly esélyünk volt rá, hogy megnyugtató elõnyt szerezzünk a svédek ellen, ám a mérkõzés utolsó harmadában ellenfelünk fordítani tudott. Nehéz helyzetben készülünk a visszavágóra, de nem adjuk fel, és az utolsó percig küzdeni fogunk!