Magyarország-Ausztrália 1–2

2018-06-09 20:26:10

A vb-résztvevő auszik nyerték a különös gólok mérkőzését

Kimondva és kimondatlanul a fehéroroszok elleni visszafogott játékot kívánta feledtetni hazai környezetben a magyar válogatott. A világbajnoki résztvevő Ausztrália ellen azonban nem sikerült jó eredményt elérnünk. Pedig Kleinheisler lécen csattanó bombájánál okkal bizakodhattunk egy szép eredményben, a második félidő különös góljai a vendégeknek okozhattak nagyobb örömet.

A vezető ausztrál gólnál Dibusz a labda mellé nyúlt, úgy vágódott a játékszer a kapunkba. A rendes játékidő vége előtt a vendégek védelme még nagyobbat hibázott; Sainsbury a kilépő kapusa mellett a saját hálójába fejelt... Amikor már szinte mindenki elkönyevte a döntetlent, mi is összehoztunk egy öngólt a 92. percben. Így nyert Ausztrália (1-2).