Játékos kereső  

Hírek

Mindkét éllovas duplázott a hétvégén

2019-09-10 11:43:04

Jelena Richárd négy gólt szerzett a Kelen SC elleni meccsen

Mindkét éllovas duplázott a hétvégén

A mögöttünk hagyott hétvégi játéknapot követően a Balassagyarmat ellen duplázó Bárány Donát (DEAC) és a Dunaharaszti ellen szintén két gólt szerző Kokenszky Norbert (RKSK) - hat bajnoki forduló után - 8-8 góllal vezetik az NB III összevont góllövőlistáját.

Mögöttük hárman - Lukács Richárd (Cegléd), Pálinkás Gergő (Jászberény) és Zimonyi Dávid (Lipót Pékség) - állnak 6-6 találattal.

A forduló legeredményesebb játékosa Jelena Richárd (Kozármisleny) volt, aki négyszer vette be a Kelen SC kapuját.


NB III-as góllövőlista a 6. forduló után

1.     Bárány Donát  (DEAC)     8
    Kokenszky Norbert  (Rákosmente KSK)     8
3.     Lukács Richárd  (Cegléd)     6
    Pálinkás Gergő  (Jászberény)     6
    Zimonyi Dávid  (Lipót Pékség SE)     6
6.     Aradi Csaba  (Iváncsa)     5
    Bíró Péter  (DEAC)     5
    Hegedűs Márk  (PMFC)     5
    Jelena Richárd  (Kozármisleny)     5
    Szepessy Róbert  (Dunaújváros PASE)     5
11.     Adamcsek Máté  (Monor)     4
    Kollega Krisztián  (Érdi VSE)     4
    Kónya Dávid  (PMFC)     4
    Markó Ádám  (Cegléd)     4
    Máté János  (PMFC)     4
    Sidibe Ibrahima  (DEAC)     4
    Sili Luka  (III. Ker. TVE)     4
    Szilágyi Máté  (Taksony SE)     4
    Végh Tibor  (Komárom VSE)     4
    Zsóri Dániel  (Debrecen II)     4
21.     Bodó Péter  (Cegléd)     3
    Csicsek Levente  (Tiszaújváros)     3
    Csoszánszki Dávid  (Gyöngyösi AK)     3
    Hamar Ádám  (M.magyaróvár)     3
    Juhász László  (Szentlőrinc)     3
    Keresztes Bence  (Szentlőrinc)     3
    Ondó János  (Tállya KSE)     3
    Pallagi Botond  (Balassagyarmat)     3
    Schiller Patrik  (Komárom VSE)     3
    Skriba Máté  (Sárvár)     3
    Skribek Alen Martin  (Puskás Ak. II)     3
    Szabó Zsolt  (Pápa FC)     3
    Tóth Marcell  (Kozármisleny)     3
    Venczel Zoltán  (Veszprém)     3
    Vittman Ádám  (FC Nagykanizsa)     3
36.     Babolek Zoltán  (Kecskemét)     2
    Balogh Bence  (BKV Elõre)     2
    Balogh Bence Béla  (Kelen Sport Club)     2
    Balogh László  (Iváncsa)     2
    Bohata Ádám  (PMFC)     2
    Császár Attila  (Pápa FC)     2
    Damásdi Alex  (Debrecen II)     2
    Farkas Ádám  (Monor)     2
    Fejes Péter  (Szekszárd)     2
    Fellner Krisztofer  (Hatvan)     2
    Ficsor Richárd  (Monor)     2
    Futó Zsombor  (PMFC)     2
    Gál Szabolcs  (THSE-Szabadkikötő)     2
    Geiger Norbert  (PMFC)     2
    Grabant Bence  (PMFC)     2
    Gresó Mátyás  (Jászberény)     2
    Hampuk Ádám  (FC Nagykanizsa)     2
    Herzsenyák Áron  (FC Nagykanizsa)     2
    Horváth Levente  (ESMTK)     2
    Hunya Krisztián  (Monor)     2
    Irimiás Gergő  (Honvéd II)     2
    Kalász Milán  (Pápa FC)     2
    Kapronczay Gergely  (III. Ker. TVE)     2
    Katona György  (Füzesgyarmat)     2
    Kesztyűs Máté  (Szekszárd)     2
    Komáromi György  (Puskás Ak. II)     2
    Koós Gábor  (Érdi VSE)     2
    Kovács Dániel  (ESMTK)     2
    Kretz Bálint  (FC Nagykanizsa)     2
    Laki Balázs  (M.magyaróvár)     2
    Ludasi Martin  (Jászberény)     2
    Magyar Zsolt  (Puskás Ak. II)     2
    Melczer Vilmos  (Érdi VSE)     2
    Mojzer György  (Érdi VSE)     2
    Molnár Máté  (Tiszaújváros)     2
    Nagy Bendegúz  (Monor)     2
    Nánási Balázs  (Kecskemét)     2
    Németh Bence  (Ménfőcsanak ESK)     2
    Nicenko Igor  (Dunaharaszti)     2
    Nikházi Márk  (III. Ker. TVE)     2
    Pajor Imre  (Hévíz)     2
    Pataki Zalán  (Füzesgyarmat)     2
    Patvaros Zsolt  (Kecskemét)     2
    Péter Antal  (Szekszárd)     2
    Pleszkán Tibor  (Balatonlelle)     2
    Rácz László  (PMFC)     2
    Rigó Gábor  (Bicskei TC)     2
    Roman Ohar  (Tállya KSE)     2
    Sárközi Szabolcs  (Hatvan)     2
    Soós Bence  (ESMTK)     2
    Szabó Roland  (Hatvan)     2
    Székely II Dávid  (Füzesgyarmat)     2
    Szilágyi Adrián Gábor  (Pápa FC)     2
    Szita Bence  (Balassagyarmat)     2
    Szöllősi Ferenc  (Jászberény)     2
    Terdik Zsolt  (Tiszaújváros)     2
    Tihanyi Olivér  (PMFC)     2
    Tóth Patrik  (Komárom VSE)     2
    Vajda Ákos  (Eger)     2
    Varga Zoltán  (Bicskei TC)     2
    Zsivóczky Péter  (Dabas-Gyón)     2
97.     Ablonczy Gerjén  (Dabas-Gyón)     1
    Antal Zsolt  (Eger)     1
    Arena Ármin  (Szekszárd)     1
    Asztalos Dávid  (Kecskemét)     1
    Balaskó Csaba  (Rákosmente KSK)     1
    Balogh Bálint  (Jászberény)     1
    Bartusz Dániel  (Eger)     1
    Benke Norbert  (Eger)     1
    Bereczki Dániel  (Debrecen II)     1
    Beszterczei Attila  (Dunaújváros PASE)     1
    Bihari Gyula  (Tállya KSE)     1
    Bonica Sebastian  (ESMTK)     1
    Boros Dávid Botond  (Sényő FC)     1
    Borvető Áron  (III. Ker. TVE)     1
    Burics András  (Tiszaújváros)     1
    Bussy Dávid  (Tiszaújváros)     1
    Cipf Dominik  (Honvéd II)     1
    Crnojacki Aleksandar  (Szentlőrinc)     1
    Csávás Bence  (Diósgyőr II)     1
    Csendes Péter  (Dunaújváros PASE)     1
    Csepregi Tamás  (BKV Elõre)     1
    Csernák Martin Tibor  (Komárom VSE)     1
    Cseszneki Richárd  (Iváncsa)     1
    Csősz Richárd  (Debrecen II)     1
    Despotovic Vanja  (ESMTK)     1
    Dóczi Krisztián  (Pápa FC)     1
    Dudás Dániel  (Szekszárd)     1
    Eördögh Levente  (Dabas)     1
    Erdei András  (Kecskemét)     1
    Erős Noel  (III. Ker. TVE)     1
    Fabu Márton  (Sényő FC)     1
    Faggyas Milán  (Sárvár)     1
    Farkas Norbert  (M.magyaróvár)     1
    Fehér Imre  (Gyöngyösi AK)     1
    Fenyőfalvi Csaba  (Tállya KSE)     1
    Fisli András  (Monor)     1
    Folmer Krisztián  (Dabas-Gyón)     1
    Forgács Péter  (Gyöngyösi AK)     1
    Füleki Norbert  (Veszprém)     1
    Füredi Szabolcs  (Kozármisleny)     1
    Gábor Lukács  (Ózdi FC)     1
    Gál Benedek  (Ózdi FC)     1
    Gál Márk  (Hatvan)     1
    Galacs Erik  (MOL Fehérvár II)     1
    Gálfi László  (Taksony SE)     1
    Gálfi Zoltán Norbert  (Veszprém)     1
    Ganbayar Ganbold  (Puskás Ak. II)     1
    Gelencsér Bence  (THSE-Szabadkikötő)     1
    Gelsi László  (Tiszaújváros)     1
    Gere Zoltán  (THSE-Szabadkikötő)     1
    Györgyi Arthur  (Debrecen II)     1
    Hajba Tamás  (Komárom VSE)     1
    Hanzl Máté  (Pápa FC)     1
    Herczeg László  (ESMTK)     1
    Hirman Kristóf  (Kecskemét)     1
    Hleba Tamás  (Szentlőrinc)     1
    Horváth Márió  (Hévíz)     1
    Horváth Patrik  (Rákosmente KSK)     1
    Horváth Richárd  (Honvéd II)     1
    Hujber Tamás  (Iváncsa)     1
    Jasarevic Mahir  (M.magyaróvár)     1
    Juhász Donát  (Dunaharaszti)     1
    Juhász Zsombor  (Honvéd II)     1
    Kapacina Valér  (Sényő FC)     1
    Karacs Dániel  (Monor)     1
    Karacs Roland  (Kecskemét)     1
    Katona Bence  (Putnok VSE)     1
    Kelemen Gergő  (Tállya KSE)     1
    Kenesei Krisztián  (Komárom VSE)     1
    Kerékgyártó Dávid  (Ménfőcsanak ESK)     1
    Kis Balázs  (Dunaújváros PASE)     1
    Kitl Krisztián  (Hatvan)     1
    Kondor Kristóf  (Szentlőrinc)     1
    Kónya Kornél  (Kozármisleny)     1
    Koós Bálint  (Kelen Sport Club)     1
    Korbély Kristóf  (Diósgyőr II)     1
    Kószás Krisztián  (Ménfőcsanak ESK)     1
    Kovács Barnabás  (Dunaújváros PASE)     1
    Kovács Botond  (ESMTK)     1
    Kovalovszki Máté  (Lipót Pékség SE)     1
    Krajnc Balázs  (Kelen Sport Club)     1
    Kristófi Sándor  (Sényő FC)     1
    Kun László Dávid  (Cegléd)     1
    Lakatos Béla  (Jászberény)     1
    Lakatos Gergő  (Jászberény)     1
    Lami Bálint  (Balassagyarmat)     1
    László Noel  (Puskás Ak. II)     1
    Lévai Norbert  (Ózdi FC)     1
    Lukács Dániel  (Honvéd II)     1
    Lukács Zsombor Csongor  (Füzesgyarmat)     1
    Mahalek Marcell  (Putnok VSE)     1
    Márton András  (Sényő FC)     1
    Mátyás Zsolt  (Balassagyarmat)     1
    Mertse Ábel  (Diósgyőr II)     1
    Módi Viktor  (Komárom VSE)     1
    Molnár Péter Zsolt  (Dabas)     1
    Molnár Tibor Márkó  (Balassagyarmat)     1
    Mundi Roland  (M.magyaróvár)     1
    Nagy Richárd  (Gyöngyösi AK)     1
    Nagy Tamás  (Balassagyarmat)     1
    Nagy Zoárd  (Taksony SE)     1
    Németh Gábor Vince  (Érdi VSE)     1
    Németh Márk  (PMFC)     1
    Nyári Martin  (Lipót Pékség SE)     1
    Nyéki Márk Hedvig  (Taksony SE)     1
    Orosz Máté  (Tiszaújváros)     1
    Pál Szabolcs  (Érdi VSE)     1
    Pap Zsolt  (Tiszaújváros)     1
    Pápai Kristóf  (MOL Fehérvár II)     1
    Papp Milán  (Puskás Ak. II)     1
    Pataki Viktor  (Eger)     1
    Pataki Zsolt  (Ózdi FC)     1
    Peinlich Szilárd  (Bicskei TC)     1
    Péntek Adrián  (Balatonlelle)     1
    Peszmeg Viktor  (Rákosmente KSK)     1
    Péter Bence  (Balassagyarmat)     1
    Petneházi Márk  (III. Ker. TVE)     1
    Pető Benjamin  (Sárvár)     1
    Pintér Nikolasz  (Érdi VSE)     1
    Popov Patrik  (Dabas)     1
    Rabatin Richárd  (III. Ker. TVE)     1
    Radó Dániel  (Bicskei TC)     1
    Rajczi Péter  (III. Ker. TVE)     1
    Rédei Milán  (Gyöngyösi AK)     1
    Révész György  (III. Ker. TVE)     1
    Simonfalvi Gábor  (FC Nagykanizsa)     1
    Sipos Gábor  (Puskás Ak. II)     1
    Sötét Dávid  (Bicskei TC)     1
    Stampf Armand  (Eger)     1
    Szabó Dominik  (Hatvan)     1
    Szalai Péter  (MOL Fehérvár II)     1
    Szalai Vilmos  (III. Ker. TVE)     1
    Szász Tamás  (Cegléd)     1
    Szegi Vince  (M.magyaróvár)     1
    Szegleti Gergely  (FC Nagykanizsa)     1
    Szegő Imre  (Balatonlelle)     1
    Szilágyi Péter  (Cegléd)     1
    Szokol Zsolt  (Sényő FC)     1
    Takács Krisztofer  (Cegléd)     1
    Toca Bogdan-Florin  (Füzesgyarmat)     1
    Tonhaizer Ferenc  (Debrecen II)     1
    Torda Patrik  (Hatvan)     1
    Tornyai Tamás  (Bicskei TC)     1
    Tóth Ádám Sándor  (Monor)     1
    Tóth Borisz  (Diósgyőr II)     1
    Tóth Henrik  (THSE-Szabadkikötő)     1
    Tóth Márk  (Tiszaújváros)     1
    Tóth Szabolcs  (Putnok VSE)     1
    Tucsa Róbert  (Putnok VSE)     1
    Turi Tamás Kristóf  (Kozármisleny)     1
    Vajda Roland Attila  (Szentlőrinc)     1
    Vallejos Dominique  (Iváncsa)     1
    Varga Bence  (Dabas-Gyón)     1
    Varga József  (Sényő FC)     1
    Varga Tamás  (Lipót Pékség SE)     1
    Vattai Balázs  (Rákosmente KSK)     1
    Vitelki Balázs  (Eger)     1
    Vituska István  (Szekszárd)     1
    Vladul Stefan  (Kecskemét)     1
    Zimányi Ádám  (Putnok VSE)     1