Nagy Dániel személyében újoncot avattunk

2017-10-11 15:23:01

Már az ötödik legtöbb válogatottsággal rendelkezik együttesünk csapatkapitánya

Kedden magyar győzelemmel zárult a Feröer elleni vb-selejtező mérkőzés. Amint arról beszámoltunk, Böde Dániel két év után volt ismét eredményes, és újra Feröer ellen...

Az újpesti Nagy Dániel személyében (fotónkon, balra) újoncot avattunk, a 26 éves középpályás csereként 24 percet töltött a pályán.

Eltiltása után visszatért a csapatba Dzsudzsák Balázs, aki ezzel beérte az örökranglistán Fazekas Lászlót. Jelenleg mindketten 92-92 válogatottsággal rendelkeznek és ezzel az ötödik helyet foglalják el a rangsorban.

Előtte a negyedik pozíciót a válogatottságtól tavaly visszavonult Juhász Roland birtokolja, aki 95-ször szerepelt a nemzeti csapatban. Ő a következő, akit beérhet együttesünk csapatkapitánya.