Játékos kereső  

Hírek

Négy hónapig volt az élvonalbeli Kisvárda vezetőedzője

2019-10-09 11:45:05

"Klubunk és Miriuta futballról alkotott elképzelései különböztek"

Négy hónapig volt az élvonalbeli Kisvárda vezetőedzője

Az NB I-ben 6. helyezett Kisvárda klubvezetése szerződést bontott a nyáron kinevezett Miriuta László vezetőedzővel. Azután került sor a szakításra, hogy a csapat utolsó négy bajnoki mérkőzéből hármat elveszített és csak egy pontot szerzett.

„Közös megegyezéssel szerződést bontottunk vezetőedzőnkkel, Miriuta Lászlóval. Klubunk és a vezetőedző futballról alkotott elképzelései különböztek, és elébe szeretnénk annak menni, hogy a felek között kialakult korrekt viszonyt a későbbiekben valami megfertőzze. A keddi megbeszélés után úgy döntöttünk, hogy megköszönve Miriuta László nálunk végzett munkáját, elválnak az útjaink egymástól. Egyúttal ezzel is lehetőséget biztosítunk Miriuta Lászlónak, hogy a csapatunkkal elért jó eredményeket meglovagolva, a későbbiekben, akár már a közeljövőben új csapatot találjon magának." - áll a klub közleményében.

A hét első, kedd délutáni edzését Kocsis János és Bodnár László assisztensedzők, valamint Szabó Attila kapusedző irányította.