Játékos kereső  

Hírek

Nemanja Antonov is lila-fehérben

2020-09-26 12:19:53

Sokszoros szerb utánpótlás-válogatott érkezett

Nemanja Antonov is lila-fehérben

Röviddel Koutroumpis szerződtetése után újabb hátvéd leigazolását jelentette be az NB I-ben 9. helyezett Újpest FC.


Az Újpest közleménye

A bal oldali hátvédként és középpályásként egyaránt bevethető Nemanja Antonov mindenben megegyezett klubunkkal, így a sokszoros szerb utánpótlás-válogatott játékos, aki 2015-ben a korosztályos világbajnokságot is megnyerte, lila-fehérben folytatja pályafutását. A belga Mouscronból érkezik egyesületünkbe, de futballozott a svájci Grasshoppersben, illetve szülőhazájában az FK Partizanban és az OFK Beogradban is. A szerződés aláírása után új játékosunk így nyilatkozott oldalunknak:

„Nagyon boldog vagyok, hogy itt lehetek. Örülök, hogy egy ilyen nagy múltú klub játékosa lehetek, és alig várom, hogy pályára léphessek.”

A 182 centis Nemanja a 21-es mezszámot választotta, ebben láthatjuk majd a pályán a jövőben.