Játékos kereső  

Hírek

Rajkovic belső védőként bevethető

2022-01-11 14:22:48

Fénykorában sztárcsapatokban futballozott

Rajkovic belső védőként bevethető

Az élvonalban szereplő MTK Budapestben folytatja pályafutását a 19-szeres szerb válogatott Slobodan Rajkovic.


Az MTK közleménye

A komoly rutinnal rendelkező, 191 cm magas játékos belső védőként bevethető. Karrierje során olyan klubokban fordult meg, mint a Chelsea, a Hamburg, a PSV vagy a Palermo. Jelentős Bundesliga- és Eredivisie-tapasztalattal rendelkezik, a holland bajnokságot kétszer nyerte meg aktuális csapataival (egyszer a PSV-vel, egyszer a Twentével).

2020 őszén az orosz Lokomotiv Moszkva színeiben a Bajnokok Ligája-csoportkörében szerepelt, négy mérkőzésen is pályára lépett többek között a Bayern München, az Atlético Madrid és a Red Bull Salzburg elleni találkozókon. Klubunkhoz a szerb élvonalbeli Bácskatopolya együttesétől érkezik, Rajkovic fél plusz egy éves szerződést kötött klubunkkal.