Szünet után sokkolt a Loki

2021-09-11 08:29:50

Hat forduló után is nyeretlen a Gyirmót FC gárdája

A bajnoki nyitányon három pontot szerző Debrecen az elmúlt négy fordulóban egyszer sem győzött. Még ennél is rosszabb mérleggel rendelkezett a vendég Gyirmót gárdája, amely még nyeretlen ebben az idényben.

A két csapat péntek este Debrecenben csapott össze az NB I 6. fordulójának nyitányán. Nagyon igyekeztek a vendégek, az első félidő inkább róluk szólt, mintsem Dzsudzsákékról. Több volt a gólszerzési lehetőségük is, de betalálni nem tudtak Kosicky kapujába.

Szünet után óriásit változott a játék képe. A Loki alaposan megsorozta a vendégeket, szinte számolatlanul estek a hazai gólok. A folyamatos sokkból nem tudott kikászálódni a Gyirmót és 45 perc alatt öt gólt kapva kapitulált (5-0).
Ugrai Roland (165/38) és Sós Bence (94/8) két-két, Bévárdi Zsombor (13/5) pedig egy góllal járult hozzá a fölényes hazai sikerhez (fotó: dvsc.hu).