Játékos kereső  

Hírek

Tizenhárom gól elég volt a címhez

2020-06-28 11:19:29

Az őszi szezon után vezető Feczesin kiesése sokat számított

Tizenhárom gól elég volt a címhez

Ősszel még Feczesin Róbert (Újpest) állt az élen a gólvadászok ranglistáján 8 góllal. Mint ismert, a csatár télen az NB II-es Vasas állományába került, így nem növelhette tovább találatai számát.

Sokáig így is első volt tavasszal, mielőtt megelőzték. Az idény végére Radó András ért a csúcsra. A ZTE támadója 13 góllal hódította el a gólkirályi cmet. Mögötte hárman végeztek 11-11 találattal. A megosztott ezüstérmesek: Könyves Norbert (Paks), Lanzafame Davide (Honvéd), Vanecek David (Puskás Akadémia).

A Hivatásos Labdarúgók Szervezete ezúton is gratulál a 2019-2020-as bajnoki év
NB I-es gólkirályának, Radó Andrásnak!



Az NB I 2019-2020. évi teljes góllövőlistája:

1.     Radó András  (ZTE)     13
2.     Könyves Norbert  (Paks)     11
    Lanzafame Davide  (Honvéd)     11
    Vanecek David  (Puskás Akadémia)     11
5.     Bobál Gergely  (ZTE)     10
    Boli Franck  (Ferencváros)     10
    Hodzic Armin  (MOL Fehérvár FC)     10
8.     Adeniji Tunde  (Debrecen)     9
    Futács Márkó  (MOL Fehérvár FC)     9
    Szécsi Márk  (Debrecen)     9
    Zubkov Oleksandr  (Ferencváros)     9
12.     Feczesin Róbert  (Újpest)     8
    Knezevic Josip  (Puskás Akadémia)     8
    Nguen Tokmac Chol   (Ferencváros)     8
    Zivzivadze Budu  (Mezőkövesd)     8
16.     Cseri Tamás  (Mezőkövesd)     7
    Garba Haruna  (Debrecen)     7
    Grozav Gheorghe  (Kisvárda)     7
    Gyurcsó Ádám  (Puskás Akadémia)     7
    Hahn János  (Paks)     7
    Isael da Silva  (Ferencváros)     7
22.     Böde Dániel  (Paks)     6
    Henty Ezekiel  (Puskás Akadémia)     6
    Iszlai Bence  (Diósgyőr)     6
    Ivanovski Mirko  (Diósgyőr)     6
    Novothny Soma  (Újpest)     6
    Petrjak Ivan  (MOL Fehérvár FC)     6
    Varga Roland  (Ferencváros)     6
    Windecker József  (Paks)     6
30.     Ádám Martin  (Kaposvár)     5
    Besirovic Dino  (Mezőkövesd)     5
    Gazdag Dániel  (Honvéd)     5
    Nikolics Nemanja  (MOL Fehérvár FC)     5
    Sajbán Máté  (Mezőkövesd)     5
    Sigér Dávid  (Ferencváros)     5
    Simon Krisztián  (Újpest)     5
    Tischler Patrik  (Kisvárda)     5
38.     Berecz Zsombor  (Mezőkövesd)     4
    Bőle Lukács  (Ferencváros)     4
    Gosztonyi András  (Kisvárda)     4
    Ikoba Eduvie  (ZTE)     4
    Lucas Marcolini Bertucci  (Kisvárda)     4
    Moutari Amadou  (Honvéd)     4
    Nagy Dániel  (Mezőkövesd)     4
    Urblík József  (Puskás Akadémia)     4
    Varga Kevin  (Debrecen)     4
    Viana Fernando  (Kisvárda)     4
48.     .:: Juhász Roland ::.  (MOL Fehérvár FC)     3
    Babati Benjamin  (ZTE)     3
    Bacsa Patrik  (Diósgyőr)     3
    Bévárdi Zsombor  (Kaposvár)     3
    Blazic Miha  (Ferencváros)     3
    Bódi Ádám  (Debrecen)     3
    Brkovic Dusan  (Diósgyőr)     3
    Bumba Claudiu  (Kisvárda)     3
    Cukalasz Sztavrosz  (Kisvárda)     3
    Hasani Florent  (Diósgyőr)     3
    Karnitskij Aleksandr  (Mezőkövesd)     3
    Koszta Márk  (Újpest)     3
    Lesjak Zoran  (ZTE)     3
    Milanov Georgi  (MOL Fehérvár FC)     3
    Mitrovic Nikola  (ZTE)     3
    Molnár Gábor  (Diósgyőr)     3
    Nagy Richárd  (Kaposvár)     3
    Nego Loic  (MOL Fehérvár FC)     3
    Nwobodo Obinna  (Újpest)     3
    Rui Pedro  (Diósgyőr)     3
    Sassá Jefferson  (Kisvárda)     3
    Shestakov Serhii  (Diósgyőr)     3
    Stopira Tavares  (MOL Fehérvár FC)     3
    Trujic Nikola  (Debrecen)     3
    Ugrai Roland  (Honvéd)     3
    Zsótér Donát  (Újpest)     3
74.     Balázs Zsolt  (Kaposvár)     2
    Bamgboye Funsho  (MOL Fehérvár FC)     2
    Barczi Dávid  (ZTE)     2
    Bedi Bence  (ZTE)     2
    Calcan Andreias  (Újpest)     2
    Csiki Norbert  (Kaposvár)     2
    Haraszti Zsolt  (Paks)     2
    Hegedűs Dávid  (Kaposvár)     2
    Jurina Marin  (Mezőkövesd)     2
    Kovács István  (MOL Fehérvár FC)     2
    Kravcsenko Anton  (Kisvárda)     2
    Kundrák Norbert  (Debrecen)     2
    Leandro de Almeida  (Ferencváros)     2
    Márkvárt Dávid  (Diósgyőr)     2
    Meissner Thomas  (Puskás Akadémia)     2
    Melnyik Bogdan  (Kisvárda)     2
    Musliu Visar  (MOL Fehérvár FC)     2
    N'Gog David  (Honvéd)     2
    Nagy János  (Kaposvár)     2
    Obradovic Nemanja  (Kisvárda)     2
    Onovo Vincent  (Újpest)     2
    Remili Mohamed  (Paks)     2
    Ristevski Kire  (Újpest)     2
    Silye Erik  (Mezőkövesd)     2
    Slagveer Luciano  (Puskás Akadémia)     2
    Stieber Zoltán  (ZTE)     2
    Szabó János  (Paks)     2
    Szakály Attila  (Kaposvár)     2
    Szatmári Csaba  (Debrecen)     2
    Tabakovic Haris  (Diósgyőr)     2
    Tajti Mátyás  (Diósgyőr)     2
    Tőzsér Dániel  (Debrecen)     2
    van Nieff Yoell  (Puskás Akadémia)     2
107.     Aliji Naser  (Honvéd)     1
    Balázs Benjámin  (Újpest)     1
    Balogh Balázs  (Paks)     1
    Banó-Szabó Bence  (Honvéd)     1
    Batik Bence  (Honvéd)     1
    Ben-Hatira Änis  (Honvéd)     1
    Bobál Dávid  (ZTE)     1
    Bolla Bendegúz  (ZTE)     1
    Bor Dávid  (Paks)     1
    Borbély Ákos  (Kaposvár)     1
    Botka Endre  (Ferencváros)     1
    Deutsch László  (Puskás Akadémia)     1
    Devecseri Szilárd  (ZTE)     1
    Dragóner Filip  (Mezőkövesd)     1
    Egerszegi Tamás  (Diósgyőr)     1
    Elek Ákos  (MOL Fehérvár FC)     1
    Ene Cornel  (Kisvárda)     1
    Favorov Artem  (Puskás Akadémia)     1
    Fodor Marcell  (Kaposvár)     1
    Gévay Zsolt  (Paks)     1
    Haratyin Ihor  (Ferencváros)     1
    Haris Attila  (Debrecen)     1
    Hegedüs Lajos  (Puskás Akadémia)     1
    Heris Jonathan  (Újpest)     1
    Hidi Patrik  (Honvéd)     1
    Houri Lyes  (MOL Fehérvár FC)     1
    Huszti Szabolcs  (MOL Fehérvár FC)     1
    Ihnatenko Danilo  (Ferencváros)     1
    Kálnoki Kis Dávid  (Honvéd)     1
    Kamber Djordje  (Honvéd)     1
    Kelemen Dávid  (Paks)     1
    Kinyik Ákos  (Debrecen)     1
    Kovácsréti Márk  (Kisvárda)     1
    Kukoc Tonci  (Honvéd)     1
    Kulcsár Dávid  (Paks)     1
    Kusnyír Erik  (Debrecen)     1
    Litauszki Róbert  (Újpest)     1
    Makrai Gábor  (Diósgyőr)     1
    Máté Zsolt  (Újpest)     1
    Mayron George  (Honvéd)     1
    McWoods Eric  (ZTE)     1
    Mebrahtu Gol-Gol  (Puskás Akadémia)     1
    Meskhi Mikhail  (Mezőkövesd)     1
    Nagy Krisztián  (Kaposvár)     1
    Nagy Tamás  (Kaposvár)     1
    Nagy Zsolt  (Puskás Akadémia)     1
    Neszterov Andrij  (Mezőkövesd)     1
    Nikolov Boban  (MOL Fehérvár FC)     1
    Papp Kristóf  (Paks)     1
    Pátkai Máté  (MOL Fehérvár FC)     1
    Pauljevic Branko  (Újpest)     1
    Pávkovics Bence  (Debrecen)     1
    Pekár László  (Mezőkövesd)     1
    Pillár Róbert  (Mezőkövesd)     1
    Polgár Kristóf  (Diósgyőr)     1
    Prosser Dániel  (Diósgyőr)     1
    Rubus Tamás  (Kisvárda)     1
    Sankovic Bojan  (Újpest)     1
    Skvarka Michal  (Ferencváros)     1
    Sós Bence  (Puskás Akadémia)     1
    Spirovski Stefan  (Ferencváros)     1
    Szabó Bence  (Debrecen)     1
    Szendrei Norbert  (Honvéd)     1
    Szignyevics Nyikolaj  (Ferencváros)     1
    Szolnoki Roland  (Puskás Akadémia)     1
    Tamás Nándor  (Puskás Akadémia)     1
    Tömösvári Bálint  (Kaposvár)     1
    Uzoma Eke  (Honvéd)     1
    Vajda Sándor  (Mezőkövesd)     1
    Vlasko Jan  (Puskás Akadémia)     1