Új edzőivel hengerelt a Debrecen

2021-02-22 02:03:30

Feczesin Róbert duplával ünnepelte 35. születésnapját

Vasárnap rendezték meg az NB II 25. fordulóját. Egyedül a listavezető Debrecen tudott vendégként három pontot szerezni. A Huszti-Toldi edzőpáros bemutatkozása  csillagos ötösre sikerült, ugyanis a Szeged-Csanád vendégeként ötgólos győzelmet ünnepelhettek (0-5). Érdekesség, hogy szünetben még 0-0 állt az eredményjelzőn.
(Fotó: dvsc.hu)

A listavezető mellett az üldöző Vasas is három ponthoz jutott. A televízió által közvetített élvezetes, mozgalmas találkozón két góllal verték a 85. percben még pontszerző(nek látszó) Budaörsöt (3-1). A 35. születésnapját hétfőn ünneplő Feczesin Róbert mindkét félidő utolsó percében betalált.

Dorogon nem született gól, a többi pályán pedig nyertek a hazai csapatok. Így három pontot szerzett még a DEAC, a Gyirmót, az Ajka, a Pécs, a Soroksár, a Nyíregyháza és a Kaposvár.

NB !I, 25. forduló

DEAC – SZOLNOK 2–0 (0–0)
Debrecen, gólsz.: Kundrák (70.), Székely D. (76.)

GYIRMÓT – SIÓFOK 2–0 (1–0)
Gyirmót, gólsz.: Simon A. (4.), Lencse (84.)

AJKA – HALADÁS 1–0 (1–0)
Ajka, gólsz.: Csizmadia (20.)

PMFC – CSÁKVÁR 1–0 (1–0)
Pécs, gólsz.: Adamcsek (34.)

SOROKSÁR – BÉKÉSCSABA 2–0 (1–0)
Soroksár, gólsz.: Valencsik (14.), Korozmán (70.)

DOROG – KAZINCBARCIKA 0–0
Tatabánya

NYÍREGYHÁZA – ETO FC GYŐR 1–0 (0–0)
Nyíregyháza, gólsz.: Gresó M. (52.)

SZEGED-CSANÁD – DEBRECEN 0–5 (0–0)
Szent Gellért Fórum, gólsz.: Sós B. (51.), Baráth (53.), Tischler (60.), Szécsi M. (78.), Bárány (86.)

KAPOSVÁR – SZENTLŐRINC 3–1 (2–1)
Kaposvár, gólsz.: Balázs Zs. (7., 81., 11-esből), Nagy T. (30.), ill. Harsányi (21.)

VASAS – BUDAÖRS 3–1 (1–0)
Illovszky-stadion, gólsz.: Feczesin (45., 90.), Radó (86.), ill. Petró (76.)