Játékos kereső  

Hírek

Utcahosszal vezeti az NB II-es góllövőlistát

2019-04-15 13:42:07

A 26 gólos támadó mögött álló Nagy Patrik 18 találatnál jár

Utcahosszal vezeti az NB II-es góllövőlistát

Óriási szerepe van Balajti Ádámnak abban, hogy a Vasas tavasszal reményteljes menetelést produkálva jön felfelé az NB II-es tabellán.

Amint azt a hétvégi fordulóról megírtuk, a meccseit zsinórban nyerő angyalföldiek belátható távolságra kerültek a feljutást jelentő második pozícióhoz. A gólok javát szerző Balajti különösen eredményes volt az elmúlt egy hónapban, amikor a Balmazújváros, a Vác, a Dorog és a mostani hétvégén a Soroksár ellen összesen nyolcszor talált be (fotó: vasasfc.hu).

A góllövőlistán mögötte álló és vasárnap egy gólt szerző Nagy Patrik (Gyirmót) 18 találatnál jár.


Az NB II teljes góllövőlistája

1.     Balajti Ádám  (Vác)     26
2.     Nagy Patrik  (Gyirmót)     18
3.     Sajbán Máté  (Budaörs)     17
    Szarka Ákos  (Gyirmót)     17
5.     Kovács Dávid  (Budafoki MTE)     16
6.     Babati Benjamin  (ZTE)     15
7.     Hornyák Marcell  (Nyíregyháza)     14
    Oldal Tibor  (Cegléd)     14
    Szatmári István  (Békéscsaba)     14
10.     Lukács Raymond  (Kazincbarcika)     13
    Tóth Barna  (Monor)     13
12.     Beliczky Gergő  (Kaposvár)     12
    Kundrák Norbert  (Soroksár)     12
14.     Birtalan Botond  (Vasas)     11
    Bobál Gergely  (Csákvári TK)     11
    Urbin Péter  (Békéscsaba)     11
17.     Gajdos Zsolt  (ZTE)     9
    Nagy Zsolt  (Csákvári TK)     9
    Zsolnai Richárd  (Vác)     9
20.     Andric Nemanja  (ETO FC Győr)     8
    Berki István  (Balmazújváros)     8
    Lengyel Béla  (Budaörs)     8
    Orosz Márk  (Soroksár)     8
    Pekár László  (Nyíregyháza)     8
    Tóth László  (Kazincbarcika)     8
26.     Ádám Martin  (Vasas)     7
    Heffler Norbert  (Gyirmót)     7
    Hegedűs Márk  (Dorog)     7
    Lőrinczy Attila  (Soroksár)     7
    Szabó Viktor  (M.magyaróvár)     7
31.     Csiki Norbert  (Budaörs)     6
    Csillag Dárius  (Vác)     6
    Elek Bence  (Siófok)     6
    Fótyik Dominik  (Kazincbarcika)     6
    Jelena Richárd  (M.magyaróvár)     6
    Lénárt Tomás  (Dorog)     6
    Madarász Márk  (ZTE)     6
    Palincsár Martin  (Monor)     6
    Paudits Patrik  (Dorog)     6
    Rajczi Péter  (Kaposvár)     6
    Szatmári Lóránd  (Vasas)     6
    Szimcsó Viktor  (ETO FC Győr)     6
43.     Fodor Ferenc dr.  (Nyíregyháza)     5
    Gyömbér Gábor  (Soroksár)     5
    Herjeczki Kristóf  (Gyirmót)     5
    Hudák Martin  (ZTE)     5
    Kardos Norbert dr.  (Tiszakécske)     5
    Lovrencsics Balázs  (ETO FC Győr)     5
    Magasföldi József  (ETO FC Győr)     5
    Medgyes Zoltán  (Siófok)     5
    Mészáros Áron  (Dorog)     5
    Mihály Dávid  (Tiszakécske)     5
    Murai Márk  (Vác)     5
    Óvári Zsolt  (Balmazújváros)     5
    Pölöskei Péter  (Budafoki MTE)     5
    Rezes László  (Nyíregyháza)     5
    Szakály Attila  (Kaposvár)     5
    Viczián Ádám  (Békéscsaba)     5
    Vigh Ádám  (Dorog)     5
60.     .:: Czvitkovics Péter ::.  (Budaörs)     4
    Bagi István  (ETO FC Győr)     4
    Balázs Zsolt  (ZTE)     4
    Baracskai Roland  (ETO FC Győr)     4
    Bedi Bence  (ZTE)     4
    Farkas Norbert  (Balmazújváros)     4
    Hamar Ádám  (ETO FC Győr)     4
    Hursán György  (Békéscsaba)     4
    Jakab Dávid  (ETO FC Győr)     4
    Kanalos Tony  (Kazincbarcika)     4
    Kárász Krisztián  (Cegléd)     4
    Nagy Krisztián  (Kaposvár)     4
    Nagy Richárd  (Kaposvár)     4
    Novák Csanád  (ZTE)     4
    Olasz Dénes  (Kazincbarcika)     4
    Papucsek Barna  (Balmazújváros)     4
    Skribek Alen Martin  (Csákvári TK)     4
    Stieber András  (M.magyaróvár)     4
    Strestik Marek  (Gyirmót)     4
    Szedlár Zoltán  (Dorog)     4
    Szuhodovszki Soma  (Monor)     4
    Tamás Nándor  (Csákvári TK)     4
82.     Asztalos Dávid  (Monor)     3
    Barczi Dávid  (ZTE)     3
    Batizi-Pócsi Balázs  (Tiszakécske)     3
    Bolla Bendegúz  (Siófok)     3
    Csernik Kornél  (Soroksár)     3
    Daru Bence  (Nyíregyháza)     3
    Dulló Martin  (Csákvári TK)     3
    Fodor Dániel  (Budaörs)     3
    Forgács András  (M.magyaróvár)     3
    Hinora Kristóf  (Vasas)     3
    Horváth II Péter  (Siófok)     3
    Huszák Tamás  (Soroksár)     3
    Kákonyi Dániel  (Vác)     3
    Kártik Bálint József  (Nyíregyháza)     3
    Kercsó Bence  (Budafoki MTE)     3
    Kiprich Dávid József  (Csákvári TK)     3
    Király Botond  (Vasas)     3
    Kitl Miklós  (Dorog)     3
    Kóródi Nándor  (Balmazújváros)     3
    Kovács Ádám  (M.magyaróvár)     3
    Kulcsár Kornél  (Budafoki MTE)     3
    Lesjak Zoran  (ZTE)     3
    Lipták Zoltán  (Gyirmót)     3
    Molnár Csaba  (Csákvári TK)     3
    Nagy István  (Dorog)     3
    Oltean Sergiu  (Kazincbarcika)     3
    Puskás Zoltán  (Tiszakécske)     3
    Simon Márk  (Csákvári TK)     3
    Sóron Tibor  (Vác)     3
    Szabó Lukas  (Kazincbarcika)     3
    Szerencsi Miklós  (Monor)     3
    Tamási Zsolt  (Soroksár)     3
    Tömösvári Bálint  (Kaposvár)     3
    Tóth Gergely  (Vác)     3
    Vukasovic Marko  (ETO FC Győr)     3
117.     Bévárdi Zsombor  (Vasas)     2
    Bíró Dominik  (Kaposvár)     2
    Bor Dávid  (Soroksár)     2
    Bori Gábor  (Monor)     2
    Dlusztus András  (Vác)     2
    Domokos Bálint  (Balmazújváros)     2
    Dragóner Filip  (Nyíregyháza)     2
    Eszlátyi István  (M.magyaróvár)     2
    Farkas II Balázs  (ZTE)     2
    Fröhlich Roland  (Soroksár)     2
    Gohér Gergő  (Budafoki MTE)     2
    Görgényi Dávid  (Vác)     2
    Gránicz Patrik  (Békéscsaba)     2
    Hajdú Ádám  (Vasas)     2
    Hegedűs Dávid  (Kaposvár)     2
    Hunya Krisztián  (Monor)     2
    Khiesz Kornél  (Budafoki MTE)     2
    Kirchner Krisztián  (Tiszakécske)     2
    Kocsis Gábor  (Tiszakécske)     2
    Koltai Tamás  (ETO FC Győr)     2
    Kovács Milán  (Vasas)     2
    Krausz Raul  (Kazincbarcika)     2
    Króner Martin  (Budafoki MTE)     2
    Lázár Patrik  (Gyirmót)     2
    Mervó Bence  (ETO FC Győr)     2
    Nagy Tamás  (Nyíregyháza)     2
    Nagy Zsombor  (Dorog)     2
    Nyilas II Elek  (Cegléd)     2
    Petneházi Márk  (Siófok)     2
    Rokszin Ádám  (Vasas)     2
    Sándor György  (Csákvári TK)     2
    Sigér Ákos  (Cegléd)     2
    Sitku Illés  (Dorog)     2
    Szabó Norman  (Vác)     2
    Széles Imre  (Gyirmót)     2
    Szélpál Norbert  (Békéscsaba)     2
    Szilvási Péter  (Gyirmót)     2
    Tajthy Tamás  (ETO FC Győr)     2
    Talabér Attila  (Vasas)     2
    Tányéros Ádám  (Budaörs)     2
    Városi Viktor  (Dorog)     2
    Vaszicsku Gergő  (Budafoki MTE)     2
    Végh Gábor  (Budaörs)     2
    Vólent Roland  (Gyirmót)     2
    Zahorán Balázs  (Békéscsaba)     2
    Zamostny Balázs  (Siófok)     2
    Zsirai Martin  (M.magyaróvár)     2
164.     Ádám Ferenc József  (Kazincbarcika)     1
    Albert Ádám  (Soroksár)     1
    Albert István  (Cegléd)     1
    Andorka Péter  (Kaposvár)     1
    Balogh Bence Benitó  (Siófok)     1
    Bartos Julián  (M.magyaróvár)     1
    Beke Péter  (Dorog)     1
    Benkó Bence  (Tiszakécske)     1
    Bíró Ákos  (Balmazújváros)     1
    Csáki Róbert  (Tiszakécske)     1
    Csilus Ádám  (Csákvári TK)     1
    Czár Richárd  (M.magyaróvár)     1
    Daróczi Zoltán  (Csákvári TK)     1
    Debreceni András  (ETO FC Győr)     1
    Derekas Zoltán  (Soroksár)     1
    Erdei Carlo  (Balmazújváros)     1
    Faragó Tomás  (Dorog)     1
    Farkas András  (Cegléd)     1
    Farkas Aurél  (Csákvári TK)     1
    Farkas Bálint  (Budafoki MTE)     1
    Fehér Zsolt  (Siófok)     1
    Fejős Áron  (Budaörs)     1
    Ficsor Richárd  (Monor)     1
    Filkor Attila  (Budafoki MTE)     1
    Fülöp Noel  (Monor)     1
    Gábor Lukács  (Kazincbarcika)     1
    Gárdos András  (Soroksár)     1
    Gréczi Gábor  (Tiszakécske)     1
    Gréczi Márton  (Tiszakécske)     1
    Grumic Miroslav  (ZTE)     1
    Gyurácz András  (Budaörs)     1
    Gyürki Gergő  (Vác)     1
    Hadaró Valentin  (Kaposvár)     1
    Hegedűs Csaba  (Vác)     1
    Horváth Adrián  (Tiszakécske)     1
    Horváth Krisztofer  (ZTE)     1
    Horváth Roland  (Gyirmót)     1
    Hrepka Ádám  (Vasas)     1
    Huszti András  (Tiszakécske)     1
    Kamarás György  (Gyirmót)     1
    Károly Bálint  (Tiszakécske)     1
    Kesztyűs Barna  (Budaörs)     1
    Király Patrik  (Békéscsaba)     1
    Kirják Henrik  (Budafoki MTE)     1
    Kiss Máté  (ZTE)     1
    Kontár Zoltán  (Gyirmót)     1
    Kónya Kornél  (ZTE)     1
    Koszó Balázs  (ETO FC Győr)     1
    Kovács Dávid  (Soroksár)     1
    Kovács Krisztián  (ETO FC Győr)     1
    Kozma Richárd  (M.magyaróvár)     1
    Lakatos Csaba  (Vasas)     1
    Lakatos István  (Soroksár)     1
    Ludánszki Bence  (Tiszakécske)     1
    Medgyes Sinan  (Budaörs)     1
    Mészáros Márk  (Békéscsaba)     1
    Mezei Szabolcs  (Békéscsaba)     1
    Molnár Róbert  (Soroksár)     1
    Múcska Viktor  (ETO FC Győr)     1
    Nagy József  (Nyíregyháza)     1
    Nagy Sándor  (Békéscsaba)     1
    Nándori Botond  (Csákvári TK)     1
    Oláh Bálint  (Budafoki MTE)     1
    Oroszi Dániel  (Csákvári TK)     1
    Ötvös Bence  (Nyíregyháza)     1
    Palmes Raul-Ioan  (Kazincbarcika)     1
    Pilán Márkó  (Békéscsaba)     1
    Polényi Gábor  (Nyíregyháza)     1
    Preklet Csaba  (Cegléd)     1
    Présinger Ádám  (Gyirmót)     1
    Réti Patrik  (Siófok)     1
    Rétyi Róbert  (Vasas)     1
    Sajbán Miklós  (Budaörs)     1
    Sandal Dominik  (Gyirmót)     1
    Sejben Viktor  (Csákvári TK)     1
    Starosta Dávid  (Nyíregyháza)     1
    Sváb Dániel  (Tiszakécske)     1
    Szakály Dénes  (Siófok)     1
    Szalai András  (Balmazújváros)     1
    Szalai Dániel  (Békéscsaba)     1
    Szánthó Regő  (ETO FC Győr)     1
    Sziklási Gergely  (M.magyaróvár)     1
    Takács Péter  (Kazincbarcika)     1
    Tímári Norman  (Cegléd)     1
    Tölgyesi Viktor  (Tiszakécske)     1
    Tóth Ádám Sándor  (Monor)     1
    Vachtler Csaba  (Kaposvár)     1
    Vadász Viktor  (ETO FC Győr)     1
    Vankó Imre  (Budafoki MTE)     1
    Varga Péter  (Gyirmót)     1
    Varga Szabolcs  (Vác)     1
    Varjas Zoltán  (Cegléd)     1
    Vaskó Tamás  (Vasas)     1
    Vass Máté  (Budafoki MTE)     1
    Vég Bence  (Budafoki MTE)     1
    Vojnovic Aljosa  (ZTE)     1
    Völgyi Dániel  (ETO FC Győr)     1
    Zsiga Ervin  (Kaposvár)     1