Regisztráció     Elfelejtett jelszó
HLSZ KUTATÁSI JELENTÉS

KÉRDÉSED VAN? ÜZENJ!

NB I, 2013/14.
  1.Debrecen2552-2950
  2.Győri ETO2542-3047
  3.Videoton2544-2842
  4.Ferencváros2540-3242
  5.Diósgyőr2539-3042
  6.Haladás2534-2741
  7.PMFC2535-3335
  8.Honvéd2533-3133
  9.Kecskemét2533-3633
10.Pápa2529-3730
11.Újpest2538-4029
12.Puskás Akadémia2532-4328
13.MTK2530-3525
14.Mezőkövesd2525-4223
15.Paks2528-4022
16.Kaposvár2521-4219
 
NB II, 2013/14.
  1.Nyíregyháza2445-1755
  2.Dunaújváros PASE2436-2147
  3.Siófok2432-2343
  4.Gyirmót2440-2741
  5.Békéscsaba2442-3236
  6.Ajka2437-3136
  7.ZTE2435-3535
  8.Vasas2435-3734
  9.Balmazújváros2439-4034
10.Szolnok2434-3329
11.Soproni VSE2428-3528
12.Sz.szentmiklós2424-3127
13.Várda SE2434-3527
14.Cegléd2427-4224
15.Kozármisleny2422-3917
16.Tatabánya2420-5217
 
NB III Kelet, 2013/14.
  1.Létavértes2464-2654
  2.Kazincbarcika2444-1751
  3.Putnok VSE2450-2846
  4.Debrecen II2452-3245
  5.Felsőtárkány2445-3241
  6.Cigánd2443-3541
  7.Tiszaújváros2430-3236
  8.Nyírbátor2437-3534
  9.H.böszörmény2439-3733
10.Hatvan2436-3632
11.Jászapáti2431-4625
12.Ferencváros II2432-3725
13.REAC2430-4424
14.Ebes2420-4917
15.Veresegyház2422-6212
16.Eger[1]00-00
[1] Az Eger csapatát kizárták a bajnokságból. Saját eredményeit (1-16. ford.) megsemmisítették, de ellenfeleinél érvényesek. A 17-30. fordulókban az aktuális ellenfelei játék nélkül megkapják a 3 pontot 3–0-s gólkülönbséggel.
 
NB III Közép, 2013/14.
  1.Soroksár2462-1457
  2.Szeged 20112459-2554
  3.Honvéd II2465-3649
  4.Videoton II2440-2247
  5.Rákosmenti KSK2448-3139
  6.Dunaharaszti2429-3034
  7.Gyulai TFC2432-3032
  8.Orosháza2435-4330
  9.Baja2426-4028
10.Szekszárd2433-4527
11.Dabas[1]2434-5125
12.Monor[1 2]2436-4525
13.Bölcske[2]2431-4224
14.ESMTK2434-4123
15.Maglód2429-5420
16.Komlói Bányász2410-5411
[1] A Dabas–Monor (4. f.) mérkőzés a 75. percben félbeszakadt. A pályán elért 1–4-es eredmény érvényes.

[2] A Bölcske–Monor (20. f.) mérkőzés 2–2-es eredménye játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt törölve, megáll. eredm.: 0–3. A Bölcskétől egy büntetőpont levonva.
 
NB III Nyugat, 2013/14.
  1.Csákvári TK[3]2355-2651
  2.BKV Előre2439-1648
  3.Andráshida2442-2346
  4.Budaörs2453-2545
  5.Győri ETO II2450-3745
  6.Csepel FC[2]2437-2138
  7.Balatonfüred2434-2636
  8.Újbuda2439-3933
  9.M.magyaróvár2431-3532
10.Nagyatád2421-3029
11.Haladás II[3]2330-2828
12.Dorog2435-4227
13.Veszprém2425-5023
14.Diósd[1]2425-4319
15.Tököl[1 2]2420-4918
16.Körmend2424-7116
[1] A Tököl–Diósd (3. f.) mérkőzésen szabálytalanul cserélő Diósdtól egy büntetőpont levonva!

[2] A Tököl–Csepel (7. f.) mérkőzés 1–1-es eredménye megsemmisítve, megáll. eredm.: 0–3, a szabálytalanul cserélő Tököltől egy büntetőpont levonva!

[3] A Csákvár–Haladás II (19. f.) mérkőzés elhalasztva, új időpont: 05.07., 17.30
 
Archív tabellák »

ÉLŐ-PONT 2.1










Honlapkészítés
GÓLLÖVŐLISTA NB II
 1. Bajzát Péter Nyíregyháza 25
 2. Csopaki István Gyirmót 19
   Mihalecz Péter Ajka 19
 4. Gyánó Szabolcs Soproni VSE 18
 5. Andorka Péter Gyirmót 17
 6. Farkas János REAC 15
 7. Granát Balázs Diósgyőr 13
   Kormos László Cegléd 13
   Pölöskei Péter PMFC 13
10. George Menougong Mezőkövesd 12
   Laki Balázs Gyirmót 12
   Tóth Norbert Gyirmót 12
13. Baumgartner Attila Gyirmót 10
   Frőhlich Roland PMFC 10
   Gaál Bálint Soproni VSE 10
   Gyurcsó Ádám Videoton 10
   Jeremiás Gergő H.böszörmény 10
   Pákolicz Dávid Nyíregyháza 10
   Vámosi Csaba Mezőkövesd 10
   Weitner Ádám Tatabánya 10
21. Horváth Dávid Monor 9
   Lovrencsics Gergő 9
   Majoros Árpád Sz.szentmiklós 9
   Nikházi Márk Diósgyőr 9
   Pozsár Gábor Békéscsaba 9
   Szabó Bence Vasas 9
27. Etogo Essama Debrecen II 8
   Husanik Patrik Kazincbarcika 8
   Magyar György Makó 8
   Móri Tamás Tatabánya 8
31. Balázs József Orosháza 7
   Berde István Veszprém 7
   Bonifert Péter Sz.szentmiklós 7
   Csorba Szabolcs Paks 7
   Fekete Ádám Sz.szentmiklós 7
   Kákonyi Dániel Nyíregyháza 7
   Kovács Péter Kazincbarcika 7
   Laki Zoltán Kozármisleny 7
   Máté János Nyíregyháza 7
   Medgyesi László Cegléd 7
   Nagy Előd Baja 7
   Odrobéna Péter 7
   Palásthy Norbert Eger 7
   Rob Kornél Vác 7
   Scepanovic Marko PMFC 7
   Tóth Zoltán Kozármisleny 7
47. Abdouraman Mohamadou Diósgyőr 6
   Baranyai Norbert Soproni VSE 6
   Bogdány Csaba Felsőtárkány 6
   Busa Bálint Cegléd 6
   Csák Zoltán Orosháza 6
   Dobos Attila Mezőkövesd 6
   Kocsis Dávid Rákosmenti KSK 6
   Koncz Zsolt Cegléd 6
   Koós Gábor Cegléd 6
   Lovas Márton H.böszörmény 6
   Olasz Dénes Mezőkövesd 6
   Pavicevic Stevan PMFC 6
   Ponczok Tamás 6
   Randelovic Aleksandar Békéscsaba 6
   Szabó Tamás Orosháza 6
   Szabó Zsolt Soproni VSE 6
63. Berdó Balázs Kozármisleny 5
   Binder Ciprian Kazincbarcika 5
   Bognár István Mezőkövesd 5
   Deme Imre Soproni VSE 5
   Eppel Márton MTK 5
   Faragó Bence Makó 5
   Farkas Ádám Nyíregyháza 5
   Folmer Krisztián BKV Előre 5
   Kalmár Bence Kaposvölgye 5
   Kerepeczki Csaba Orosháza 5
   Kis Szabolcs Tatabánya 5
   Kollega Krisztián Sz.szentmiklós 5
   Koplárovics Béla 5
   Lázár Bence Újpest 5
   Lipusz Norbert Cegléd 5
   Mokánszki Norbert Balmazújváros 5
   Molnár Marcell Nyíregyháza 5
   Nagy Dávid Nyírbátor 5
   Pál Szabolcs 5
   Petneházi Márk Dunaújváros PASE 5
   Roszel Róbert Cigánd 5
   Rusvay Gergely Vác 5
   Schreiber László Makó 5
   Szabó László Soproni VSE 5
   Szabó Levente Balatonfüred 5
   Szabó Viktor Kazincbarcika 5
   Tóth Mihály Sz.szentmiklós 5
   Tüske Roland Budaörs 5
91. Ács Levente Szeged 2011 4
   Albert Ádám Kaposvár 4
   Alex José De Paula Veszprém 4
   Babos Barnabás Andráshida 4
   Balog Marcell Cegléd 4
   Bernáth Péter Orosháza 4
   Cseri Gergő REAC 4
   Csiki Norbert MTK 4
   Gajda István Békéscsaba 4
   Goia Sabin-Cosmin PMFC 4
   Hajdu Zsolt Felsőtárkány 4
   Hegedűs Tibor Várda SE 4
   Horváth Péter Barcs 4
   Ivanovici Petre-Daniel Vác 4
   Kiss Károly Jászapáti 4
   Kordé Zoltán Barcs 4
   Kozmér Ladislav Gyirmót 4
   Lakatos Béla Mezőkövesd 4
   Lannert Bence Soroksár 4
   Lászka Balázs Budaörs 4
   Lencse László Puskás Akadémia 4
   Márkus Tibor Soroksár 4
   Megyesi László Tatabánya 4
   Micskó Márk Szekszárd 4
   Molnár Tibor M.magyaróvár 4
   Nagy László Gyirmót 4
   Niksic Vedran Győri ETO II 4
   Papp Máté Siófok 4
   Szabó Norbert Baja 4
   Szilágyi Péter Nyíregyháza 4
   Thiago Ribeiro da Silva Dunaújváros PASE 4
   Urbin Péter Dunaújváros PASE 4
   Varga Bence Kozármisleny 4
   Varga Róbert Orosháza 4
   Zana Norbert Vecsés 4
126. Ahjupera Jarmo Újpest 3
   Arany Zoltán Vác 3
   Balázs Richárd Soproni VSE 3
   Balogh Balázs Újpest 3
   Berki Péter BKV Előre 3
   Bogdanovic Igor H.böszörmény 3
   Bojtor László REAC 3
   Buzás Viktor Maglód 3
   Csordás Szabolcs Nyíregyháza 3
   Csurka Zoltán Diósd 3
   Demjén Gábor Balmazújváros 3
   Dvorschák Gábor Haladás 3
   Faggyas Milán Soproni VSE 3
   Farkas Viktor Dunaújváros PASE 3
   Fejes András MTK 3
   Fekete László ESMTK 3
   Fellai József Kozármisleny 3
   Finta Péter Veszprém 3
   Forgács András Balmazújváros 3
   Frizoni Bernando ZTE 3
   Fülöp Tibor Orosháza 3
   Gulyás Máté Balmazújváros 3
   Hevesi-Tóth Tamás Veszprém 3
   Kállai Norbert Jászapáti 3
   Kiss László Balmazújváros 3
   Kollár Zsolt REAC 3
   Koller Krisztián PMFC 3
   Kovács Zoltán Vecsés 3
   Lauer Norbert Kozármisleny 3
   Lippai Ákos Diósgyőr 3
   Luque José Diósgyőr 3
   Major Norbert Ajka 3
   Makrai László Cegléd 3
   Michel Victor BKV Előre 3
   Nagy Andor Makó 3
   Nagy Lajos Cegléd 3
   Nagy Olivér Paks 3
   Nagy Tamás Pápa 3
   Nyerges Krisztián REAC 3
   Páles Tamás Tatabánya 3
   Papucsek Barna Szolnok 3
   Popovics Bertold Várda SE 3
   Rábold Richárd Soroksár 3
   Rouani Karim Honvéd II 3
   Sivák Sándor Mezőkövesd 3
   Somorjai Tamás Sz.szentmiklós 3
   Stevica Simeon Kazincbarcika 3
   Surányi Gábor Hatvan 3
   Tatai József Veszprém 3
   Tóth Bence Paks 3
   Törtei Tamás Nyíregyháza 3
   Varga Dániel Újbuda 3
   Vólent Roland Balmazújváros 3
   Wittrédi Dávid PMFC 3
   Zamostny Balázs Újpest 3
181. Abdi Liban Ferencváros II 2
   Andrejcsik Ádám 2
   Ato Ellis Samuel Dunaújváros PASE 2
   Babik András Veszprém 2
   Baranyai Béla Orosháza 2
   Béres Ferenc Tamás Felsőtárkány 2
   Budovinszky Krisztián ZTE 2
   Cosmin Giura H.böszörmény 2
   Csepregi Richárd Monor 2
   Csiszár Zoltán Rákosmenti KSK 2
   Czanik Károly Tatabánya 2
   Czipper Zsolt Vecsés 2
   Czvetkó József Veszprém 2
   Diallo Mustapha Kaposvár II 2
   Dinjar Marko Győri ETO 2
   Dombai Viktor Szeged 2011 2
   Domokos Bálint Csákvári TK 2
   Farkas II Balázs Győri ETO 2
   Fónai Balázs Barcs 2
   Frank Richárd MTK 2
   Germán Tamás Szeged 2011 2
   Gohér Gergő Diósgyőr 2
   Gunther Zsolt Ajka 2
   Haruna Jammeh Kaposvár 2
   Homonyik Gábriel Soroksár 2
   Horváth László Várda SE 2
   Horváth Tamás Békéscsaba 2
   Horváth Zsolt MTK 2
   Huszák Tamás Nyíregyháza 2
   Huzmi Gábor Barcs 2
   Izing Martin Vasas 2
   Karakai András Veszprém 2
   Kenderes Zoltán Cegléd 2
   Kincses Péter Soroksár 2
   Kiss Tamás REAC 2
   Kornis Attila Sz.szentmiklós 2
   Kottán Krisztián Ajka 2
   Kovacevic Zeljko Nyíregyháza 2
   Kovács Ádám Debrecen II 2
   Kovács Imre Kaposvölgye 2
   Kvekveskiri Irakli Sz.szentmiklós 2
   Lázár Norbert Bőcs 2
   Lucas Marcolini Bertucci Békéscsaba 2
   Makra Zsolt Orosháza 2
   Matos Marin Újpest II 2
   Melczer Vilmos Mezőkövesd 2
   Menyhárt Attila Vasas 2
   Nagy Adrián Cegléd 2
   Oláh Gergő Balmazújváros 2
   Pavlovic Igor Kozármisleny 2
   Pintér Attila Soproni VSE 2
   Póti Krisztián Kecskemét 2
   Rakovic Savo Eger 2
   Rasztovits Dávid Soproni VSE 2
   Regedei Csaba Gyirmót 2
   Remes Sebastian Bogdam Honvéd II 2
   Riberio Roni Budaörs 2
   Sándor István Nyíregyháza 2
   Selei András dr. Monor 2
   Simtchatcha Steve H.böszörmény 2
   Soós János Békéscsaba 2
   Sowunmi Attila Kaposvölgye 2
   Stojanovski Aleksandar PMFC 2
   Szöllőskei Péter Balatonfüred 2
   Tátrai Gergő Kazincbarcika 2
   Torma Gábor REAC 2
   Totadze Lasha Győri ETO 2
   Tóth Balázs Puskás Akadémia 2
   Tóth Lajos Ebes 2
   Urbán Gábor Dunaújváros PASE 2
   Varga Tamás BKV Előre 2
   Vernes Richárd Honvéd II 2
   Zsarnai Róbert Bőcs 2
254. Andic Marko 1
   Andruskó Attila Kozármisleny 1
   Arze Vicente Diósgyőr 1
   Asztalos Dániel Kozármisleny 1
   Azevedo Dyjan Honvéd II 1
   Bacsa Patrik Diósgyőr 1
   Badalik Szabolcs Kazincbarcika 1
   Bagi István Békéscsaba 1
   Bajner Bálint 1
   Barbosa Pimentel Paulo Bőcs 1
   Barczi Dávid Diósgyőr 1
   Bartyik Norbert Szeged 2011 1
   Bene Attila Putnok VSE 1
   Bódi Ádám Debrecen II 1
   Bogáti Péter Siófok 1
   Bogdán Gábor Békéscsaba 1
   Borbély Bálint Szeged 2011 1
   Boromisza Gábor Veszprém 1
   Bouguerra Fouad Győri ETO II 1
   Brdanin Aleksandar Barcs 1
   Cetkovic Djordje 1
   Copa Arsene Győri ETO II 1
   Csák Károly Sz.szentmiklós 1
   Cséke György Nyíregyháza 1
   Cseri Tamás Gyirmót 1
   Csongár Péter Nagyatád 1
   Czeitler Dávid Győri ETO II 1
   Dancs Roland REAC 1
   Danquah Frank Ferencváros II 1
   Djordjic Bojan Videoton II 1
   Dobó Róbert BKV Előre 1
   Dudás Ádám Győri ETO 1
   Éles András Kozármisleny 1
   Eszlátyi István Pápa 1
   Eugene Fomumbod Veszprém 1
   Eyenga Anicet Nyíregyháza 1
   Faragó István BKV Előre 1
   Fazakas Géza Soproni VSE 1
   Fehér Kornél Veszprém 1
   Fodor Marcell Ajka 1
   Forró Gyula Kecskemét 1
   Futaki Krisztián Orosháza 1
   Fülöp Noel Siófok 1
   Gal Igor Diósgyőr 1
   Ganugrava George ZTE 1
   Garai Péter Veszprém 1
   Gáspár Balázs Dabas 1
   Gergulás Ferenc Barcs 1
   Haburcsák Bertalan Eger 1
   Hajdú Sándor Csákvári TK 1
   Halgas Tibor Rákosmenti KSK 1
   Hegedűs Csaba Mezőkövesd 1
   Hegyi László Ajka 1
   Hídvégi Sándor Ferencváros 1
   Hock Péter Barcs 1
   Hortó Attila H.böszörmény 1
   Horváth Ádám Eger 1
   Horváth Gábor Diósgyőr 1
   Horváth Gergő Győri ETO II 1
   Hullám Attila Tatabánya 1
   Jovánczai Zoltán Budaörs 1
   Juhász Bence Hatvan 1
   Juhász Dániel Cegléd 1
   Kardos Norbert Gyirmót 1
   Kayongo-Mutumba Martin 1
   Kerékgyártó Tamás Putnok VSE 1
   Király András Sz.szentmiklós 1
   Kiss Márton Kozármisleny 1
   Kiss Máté Mezőkövesd 1
   Kiss Zsolt Siófok 1
   Korhut Mihály Debrecen 1
   Koszó Csaba Makó 1
   Kovács Dániel Gyirmót 1
   Kovács István Ferencváros II 1
   Kovács Roland Putnok VSE 1
   Kovács Szabolcs Balatonfüred 1
   Kulcsár Dávid Paks 1
   Kulcsár Tamás Debrecen 1
   Kurucsai Milán Cegléd 1
   Ladiszlai Krisztián Cegléd 1
   Lang Ádám Győri ETO 1
   Lantos Levente PMFC 1
   Leitold Tamás Veszprém 1
   Lengyel Gyula Dunaharaszti 1
   Litauszki Róbert Újpest 1
   Lógó Zsolt Baja 1
   Ludánszki Bence Debrecen II 1
   Macura Sasa Sz.szentmiklós 1
   Margitics Andor Puskás Akadémia 1
   Maróti Béla Pápa 1
   Máthé Gergő Kazincbarcika 1
   Mayer Ádám BKV Előre 1
   Menyhért Gergő Kazincbarcika 1
   Mészáros László Sz.szentmiklós 1
   Mészáros Norbert Debrecen 1
   Mező Ádám Várda SE 1
   Mihályi Tamás 1
   Miklósvári János Cegléd 1
   Mile Balázs Kaposvölgye 1
   Módi Viktor Tatabánya 1
   Molnár Zoltán Veszprém 1
   Müller Zsolt Balmazújváros 1
   Nagy Gergő Honvéd II 1
   Nagy Tamás Felsőtárkány 1
   Namuquita Roland Kaposvölgye 1
   Nánási Balázs Vasas 1
   Németh Péter Budaörs 1
   Novothny Soma 1
   Nyitrai Ádám M.magyaróvár 1
   Ondó János Cigánd 1
   Pákai Gergő Ajka 1
   Papizsanszkij Artur Tatabánya 1
   Papp Ferenc Balmazújváros 1
   Peszmeg Viktor Siófok 1
   Petrók Viktor Kozármisleny 1
   Pintér Zoltán Sz.szentmiklós 1
   Pleván Ádám Budaörs 1
   Polyák Gábor Gyirmót 1
   Ponczók Csaba Videoton II 1
   Pothárn Szabolcs 1
   Pölöskei Zsolt MTK 1
   Rácz Ferenc PMFC 1
   Retek Flórián Makó 1
   Rezes László Nyíregyháza 1
   Ribi Roland 1
   Robson de Sousa Cegléd 1
   Rubint Richárd Putnok VSE 1
   Sánta Attila Budaörs 1
   Sharashenidze Teimuraz Győri ETO 1
   Shevel Jurij Kaposvölgye 1
   Sigér Dávid Mezőkövesd 1
   Simkó Krisztián Diósd 1
   Simon András M.magyaróvár 1
   Simonfalvi Gábor ZTE 1
   Sipos Tamás Cigánd 1
   Skriba Máté Ajka 1
   Stefanovic Zvezdan Barcs 1
   Subicz Gábor Ajka 1
   Szabó Roland Soroksár 1
   Szalai Vilmos Mezőkövesd 1
   Szentgyörgyi Ákos Baja 1
   Szilágyi Krisztián Nyírbátor 1
   Szilasi Milán Újbuda 1
   Szili Attila Baja 1
   Sztrunga Zsolt Békéscsaba 1
   Szűcs Dániel Orosháza 1
   Tamási Gábor Bölcske 1
   Tányéros Gergő Vác 1
   Tischler Patrik Puskás Akadémia 1
   Tisza Kálmán Cegléd 1
   Todorovic Nenad PMFC 1
   Tóth Imre Orosháza 1
   Tóth István Kozármisleny 1
   Tóth Márton Dabas 1
   Tóth Zoltán Dorog 1
   Ur László Cigánd 1
   Urbányi Kristóf Pápa 1
   Vadász Viktor Diósgyőr 1
   Varga László Siófok 1
   Vasas Zoltán Vecsés 1
   Vattai Balázs Kozármisleny 1
   Villányi Gergely Monor 1
   Vujovic Goran Eger 1
   Wolfe Rafe Győri ETO 1
HLSZ adatbázis
Összesen 4852 játékos, 6716 mérkőzés található adatbázisunkban.
MINDEN EGY HELYEN!

HONLAPUNK ADATBÁZISA
2005.07.01-től
az összes
NB I-es,
NB II-es
és válogatott,
2013.07.01-től
az összes
NB III-as
mérkőzés,
illetve azokon szereplő
labdarúgók
adatait tartalmazza!

Ma ünnepli születésnapját:
.:: Détári Lajos ::. (51)
Bány Tamás (39)
Bodó Norbert (21)
Farkas II Balázs (26)
Filipovic Nenad (27)
Kovács Krisztián (18)
Kovács László (63)
Molnár Levente (32)
Nagy Armand (22)
Nagy Gyula (34)
Tasi Zoltán (41)
 
GÓLLÖVŐLISTA
NB I. 2013/14.
 1. Nikolics Nemanja (Videoton) 15
 2. Lencse László (Puskás Akadémia) 14
   Simon Attila (Paks) 14
 4. Radó András (Haladás) 13
 5. Koller Krisztián (PMFC) 12
 6. Böde Dániel (Ferencváros) 10
 7. Bacsa Patrik (Diósgyőr) 8
   Tischler Patrik (Puskás Akadémia) 8
   Volas Dalibor (Debrecen) 8
10. Daud Ayub (Honvéd) 7
GÓLLÖVŐLISTA
NB II. 2013/14.
 1. Bajzát Péter (Nyíregyháza) 19
   Urbin Péter (Dunaújváros PASE) 19
 3. Beliczky Gergő (Gyirmót) 10
   Pavicevic Darko (Kecskemét) 10
 5. Kormos László (Cegléd) 9
   Major Norbert (Ajka) 9
   Oross Márton (Gyirmót) 9
   Pantovic Nikola (Békéscsaba) 9
   Remili Mohamed (Vasas) 9
   Sowunmi Thomas (Ajka) 9
GÓLLÖVŐLISTA
NB III. 2013/14.
 1. Germán Tamás (Szeged 2011) 20
 2. Kertész Tamás (Létavértes) 18
   Kocsis Dávid (Rákosmenti KSK) 18
 4. Lovrencsics Balázs (Soroksár) 14
   Molnár Tamás (Debrecen II) 14
 6. Lisztes Krisztián (Soroksár) 13
 7. Bobál Gergely (Honvéd) 12
   Kovács Dávid (Újbuda) 12
 9. Fekete László (ESMTK) 11
   Juhász László (Csepel FC) 11
SZAVAZÁS
Ki lesz idén az NB I gólkirálya?

 Nikolics (Videoton)
 Lencse (Puskás Ak.)
 Radó (Haladás)
 Simon A. (Paks)
 Koller (Pécs)
 Böde (FTC)
 Más játékos.

VIDEÓTÁR
HLSZ Kutatás a fogadási csalásokról »
A HLSZ Draftról a Digi Televízióban »
HLSZ Díjátadó Gála 2013 »

Még több videó »

MÉRKŐZÉSKERESŐ
Csapat

HLSZ – MENTÁLIS FELKÉSZÍTÉS

 
Sebestyén Árpád
pszichológus

mentális felkészítés,
erősítés

Információkért
klikk ide!

BAJNOKI STATISZTIKA

.:: NB I ::.
[2013.12.10.]

Összes meccs:
136
1: 56 (41,2%)
X: 37 (27,2%)
2: 43 (31,6%)

Nézőszám átlag:
2 700

Összes játékos: 389
Magyar: 253 (65,0%)
Külföldi: 133 (35,0%)
– szerb: 26
– brazil:
8
– szlovák:
8
– spanyol: 8

– horvát: 7

– kameruni: 5...
(átlagmagasság:
182,6 cm)

Összes gól:
405
- hazai: 223 (55%)
- vendég:
 182 (45%)
Meccsátlag: 2,99

Sárga lap:
 688
2. sárga lap: 31
Piros lap: 25
(6,07 b.pont/meccs)



.:: NB II ::.
[2013.12.10.]

Összes meccs:
128
1: 63 (49,2%)
X: 23 (18,0%)
2: 42 (32,8%)

Nézőszám átlag:
802

Összes játékos: 354
Magyar: 311 (87,9%)
Külföldi: 43 (12,1%)
– brazil: 8
– szerb:
8
– bosnyák:
3
– román:
3
– szlovák:
3
– ukrán: 3...
(átlagmagasság:
 182,0  cm)

Összes gól:
375
- hazai: 214 (57%)
- vendég:
 161 (43%)
Meccsátlag: 2,93

Sárga lap:
546
Piros lap: 46
(5,71 b.pont/meccs)



.:: NB III ::.
[2014.02.27.]

Összes meccs:
384
1: 174 (45,3%)
X: 84 (21,9%)
2: 126 (32,8%)

Nézőszám átlag:
219

Összes játékos: 1 136
Magyar: 1 054 (92,8%)
Külföldi: 82 (7,2%)
– román: 24
– szerb:
18
– brazil:
5
– ukrán: 5...


Összes gól: 1 189
- hazai: 679 (57%)
- vendég:
 510 (43%)
Meccsátlag: 3,10

Sárga lap:
1 855
Piros lap: 165
(6,12 b.pont/meccs)

FRISS [ÁPR. 18–20.]

NB I
25. forduló

[ápr. 18–20.]

Puskás Ak.-Pécs 2x
1-1 (1-1)
Pápa-Győr x21
1-2 (0-2)
KTE-MTK 1x
3-0 (2-0)
Paks-DVSC 2
0-0
Újpest-Videoton 2x1
1-2 (0-0)
Kaposvár-Haladás 2x
2-0 (1-0)
Honvéd-FTC 2x
0-2 (0-2)
M.kövesd-DVTK x12
0-1 (0-0)

NB II
24. forduló
[ápr. 19.]

Sopron-ZTE 1x
3-3 (3-2)
Siófok-DPASE 2x1
0-0
Várda SE-Ajka x12
0-0
SzTK-K.misleny 1x
2-0 (1-0)
Cegléd-Tatabánya 1
1-0 (1-0)
B.újváros-Ny.háza 2x
2-2 (1-2)
Szolnok-B.csaba 2x
3-1 (0-1)
Gyirmót-Vasas 1x
4-0 (2-0)

NB III Kelet
24. forduló
[ápr. 19–20.]

Jászapáti-Hatvan 2x
2-1 (1-1)
T.újváros-Ny.bátor 1x2
2-0 (1-0)
F.tárkány-Putnok 2x
1-3 (0-1)
KBSC-H.böszörmény 1x
6-2 (2-0)
DVSC II-REAC 1
3-3 (1-1)
V.egyház-Cigánd 2
2-2 (0-2)
Ebes-Létavértes 2
0-1 (0-0)
FTC II-Eger
3-0, játék nélkül!

NB III Közép
24. forduló
[ápr. 19–20.]

Gyula-Szeged 2x
0-2 (0-1)
Orosháza-ESMTK 1x
1-1 (0-1)
Szekszárd-Honvéd II 2
2-3 (0-2)
Baja-Komló 1x
2-0 (0-0)
Soroksár-Monor 1
5-1 (4-0)
Vidi II-Bölcske 1x
5-1 (2-1)
Dabas-Maglód 1
2-3 (1-1)
D.haraszti-RKSK X12
0-0

NB III Nyugat
24. forduló
[ápr. 19–20.]

Nagyatád-Dorog x12
1-1 (1-1)
B.füred-BKV Előre X21
0-1 (0-0)
M.óvár-Diósd 1x
3-1 (1-1)
Veszprém-Budaörs 2x
2-2 (0-2)
Csepel-Újbuda 1x
2-0 (1-0)
Körmend-Csákvár 2
1-5 (1-1)
A.hida-Győr II x12
4-1 (2-1)
Hali II-Tököl 1x
6-0 (2-0)

HIVATÁSOS LABDARÚGÓK SZERVEZETE   .   cím: 1132 Budapest XIII. kerület, Nyugati tér 5. III/2.   .   E-mail: profifoci@profifoci.hu   .   Telefon: 06 (1) 237-6050   .   Fax: 06 (1) 332-4573
ingyenes webstatisztika