Játékos kereső  

Hírek

Évnyitó rendezvényünk

2022-01-16 13:49:47

Az Angyalföldi Láng Sportcsarnokban újra pattogott a labda

Évnyitó rendezvényünk

A pandémiára való tekintettel az érvényes biztonsági intézkedések betartása mellett került sor a XVIII. HLSZ Lábtenisz Tornára az Angyalföldi Láng Sportcsarnokban.

Évnyitó rendezvényünkön a regisztrált csapatok két csoportban küzdöttek meg egymással. A Juhász Roland-kategóriában korhatárra való tekintet nélkül nevezhettek az amatőr csapatok, míg a Gera Zoltán-kategóriában olyan amatőr együttesek nevezését vártuk, melyeknek minden tagja 45 év feletti.

A rendezvény előt dr. Horváth Gábor főtitkár megnyitó beszédében megemlékezett az elmúlt hónapokban elhunyt sporttársainkról.
Sajnos szombaton is történt egy szomorú haláleset, tornánk korábbi aktív résztvevője, Szepessy László 72 éves korában elhunyt...



A Juhász Roland-kategória csapatai

- Kapitányok (Szélesi Zoltán, Kiss András)
- Zseniális Teknős (Lengyel Zsolt, Soós Bence)
- Kecskemét (Kocza Sándor, Botos Krisztián)
- Pulzus I. (Füle Mátyás, Nagy László Zsolt, Viniczai Viktor)
- Tökballisták (Demtsa András, Rádli József)
-. HLSZ (Maróti Béla, Horváth Gábor, dr. Horváth Gábor)

A Gera Zoltán-kategória csapatai

- Szolnok Old Boys (Fehér Norbert, Fazekas Attila. Ács Károly)
-.Amatőrök (Fülep Gyula, Brinszky Adrián)
- NEMADOMFEL (Török József, Kudlák László)
Csakalilák (Víg Péter, Kiss Ferenc)
Pilis (Kollár Ferenc, Princz Zoltán, Balogh Róbert)
Pulzus (Keresztúri András, Viniczai Tibor)
- Pulzus II (Zelenka Zsolt, Kis Sándor)
Szolnok Totál Sport (Kun József, dr. Örlős Gábor)
- Yakuza (Földesi István, Korányi András)
- Joker (Farkas József, Lisei Károly, Kardos Iván)
- Gyalog FC (Kálmán László, Karip Tibor)

 

A Juhász Roland-kategória csoportkörének végeredménye:

1. Kapitányok (5 győzelemmel)
2. Kecskemét (4 győzelemmel)
3. Zseniális Teknős (3 győzelemmel)
4. Pulzus I. (2 győzelemmel)
5. Tökballisták (1 győzelemmel)
6. HLSZ (győzelem nélkül)

Végeredmény:
1. Kapitányok (Szélesi Zoltán, Kiss András)
2. Kecskemét (Kocza Sándor, Botos Krisztián)
3. Zseniális Teknős (Lengyel Zsolt, Soós Bence)




A Gera Zoltán-kategória csoportkörének végeredménye:

A-csoport
1. Joker (3 győzelemmel)
2. NEMADOMFEL (2 győzelemmel)
3. Pilis (1 győzelemmel)
4. Szolnok Totál Sport (győzelem nélkül)

B-csoport
1. Szolnok Old Boys (2 győzelemmel)
2. Pulzus (2 győzelemmel)
3. Csakalilák (2 győzelemmel)
4. Pulzus II (győzelem nélkül)

C-csoport:
1. Yakuza (2 győzelemmel)
2. Gyalog FC (1 győzelemmel)
3. Amatőrök (győzelem nélkül)

Gera Zoltán-kategória, egyenes kiesés

Negyeddöntő:
Joker-Amatőrök 15-9
Yakuza-Pulzus 15-11
Gyalog FC-Nemadomfel 15-13
Szolnok Old Boys-Csakalilák 15-11

Elődöntő:
Joker-Pulzus 15-12
Nemadomfel-Szolnok Old Boys 15-14

Döntő:
Nemadomfel-Joker 21-20

Bronzmeccs:
Pulzus-Szolnok Old Boys 15-12

Végeredmény:
1. Nemadomfel (Török József, Kudlák László)
2. Joker (Farkas József, Lisei Károly, Kardos Iván)
3. Pulzus (Keresztúri András, Viniczai Tibor)


Minden résztvevőnek gratulálunk, jó volt újra együtt sportolni!