Játékos kereső

Férfi
Jogi szolgáltatások
Mentális fejlesztés

HLSZ ADATBÁZIS

Játékosok száma:

1 2 8 1 1

Mérkőzések száma:

2 1 5 4 8

Honlapunk adatbázisa 2005.07.01-től az összes NB I-es, NB II-es és válogatott, 2013.07.01-től az összes NB III-as, 2015.07.01-től az összes női NB I-es mérkőzés, illetve azokon szereplő labdarúgók adatait tartalmazza!

NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Ferencvárosi TC 29 20 5 4 71-26 65
2. Fehérvár FC 29 15 5 9 51-38 50
3. Paks 29 15 5 9 46-39 50
4. Puskás Akadémia 29 12 10 7 49-30 46
5. MTK 29 12 7 10 40-52 43
6. Debrecen 29 12 6 11 45-39 42
7. Diósgyőr 29 11 7 11 48-49 40
8. Kecskemét 29 11 4 14 40-44 37
9. ZTE 29 10 6 13 49-56 36
10. Újpest FC 29 10 4 15 38-61 34
11. Kisvárda 29 7 4 18 32-46 25
12. Mezőkövesd 29 5 5 19 25-54 20
NB II, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Nyíregyháza 29 20 7 2 60-23 67
2. Vasas 29 16 9 4 61-29 57
3. ETO FC Győr 29 17 3 9 50-32 54
4. Szeged-Csanád 29 14 12 3 30-18 54
5. Kozármisleny 29 13 7 9 46-35 46
6. Gyirmót 29 11 11 7 40-33 44
7. Soroksár SC 29 11 8 10 33-34 41
8. Honvéd 29 10 9 10 35-30 39
9. Ajka 29 11 4 14 25-27 37
10. Csákvári TK 29 10 7 12 32-38 37
11. Haladás 29 9 10 10 38-42 37
12. Kazincbarcika 29 9 10 10 29-33 37
13. Budafoki MTE 29 9 6 14 31-42 33
14. PMFC 29 7 10 12 16-32 31
15. BVSC-Zugló 29 8 6 15 22-37 30
16. Siófok 29 7 6 16 31-52 27
17. Tiszakécske 29 5 10 14 26-35 25
18. M.magyaróvár 29 4 5 20 21-54 17
NB III Észak-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Putnok FC 25 16 5 4 62-19 53
2. Kisvárda II 25 15 5 5 40-23 50
3. Cigánd 25 14 8 3 44-17 50
4. Debrecen II 25 13 5 7 56-32 44
5. DEAC 25 11 7 7 33-30 40
6. Újpest II 25 12 3 10 44-42 39
7. Tiszaújváros 25 11 6 8 44-33 39
8. Eger 25 10 8 7 29-29 38
9. Karcag 25 9 6 10 32-33 33
10. Sényő FC 25 7 8 10 38-48 29
11. Salgótarjáni BTC 25 7 8 10 28-40 29
12. Diósgyőr II 25 7 7 11 31-39 28
13. Hatvan 25 6 9 10 26-40 27
14. Tiszafüred 25 6 7 12 35-44 25
15. REAC 25 6 2 17 25-58 20
16. Gyöngyösi AK 25 1 4 20 20-60 7
NB III Dél-Kelet, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Békéscsaba 25 22 2 1 75-18 68
2. ESMTK 25 18 4 3 66-23 58
3. Hódmezővásárhely 25 14 8 3 38-20 50
4. Kőrösladány 25 14 6 5 55-34 48
5. Szolnok 25 13 6 6 49-32 45
6. Vasas II 25 11 7 7 47-30 40
7. BKV Előre 25 12 3 10 33-42 39
8. Monor 25 11 2 12 42-46 35
9. Dabas 25 8 5 12 31-49 29
10. Pénzügyőr SE 25 7 5 13 30-37 26
11. Honvéd II 25 7 5 13 38-50 26
12. Martfű LSE 25 7 4 14 39-54 25
13. Kecskemét II 25 6 6 13 33-35 24
14. Szeged-Csanád II 25 5 6 14 30-37 21
15. Füzesgyarmat 25 5 3 17 28-73 18
16. Cegléd 25 2 4 19 21-75 10
NB III Észak-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Tatabánya 25 17 5 3 49-23 56
2. Veszprém 25 15 5 5 52-30 50
3. Bicskei TC 1 25 15 5 5 40-23 50
4. III. Ker. TVE 25 14 6 5 41-24 48
5. Gyirmót II 25 10 8 7 49-48 38
6. Budaörs 25 11 4 10 43-43 37
7. Dorog 25 10 7 8 36-31 37
8. Komárom VSE 25 8 12 5 31-28 36
9. SC Sopron 25 9 7 9 35-31 34
10. Balatonfüred 25 8 8 9 31-34 32
11. Puskás Ak. II 25 7 9 9 36-33 30
12. Kelen Sport Club 25 8 5 12 30-46 29
13. ETO FC Győr II 25 7 4 14 35-41 25
14. Haladás VSE 25 6 4 15 35-50 22
15. ZTE II 25 4 4 17 24-50 16
16. Csornai SE 1 25 3 3 19 26-58 12

[1] A Csorna-Bicske (8. ford.) mérkőzés megállapított eredménye: 0-3

NB III Dél-Nyugat, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. Iváncsa 25 21 1 3 67-18 64
2. Szentlőrinc 25 19 6 0 67-18 63
3. FC Nagykanizsa 25 14 6 5 59-33 48
4. Dunaföldvár 25 14 5 6 51-29 47
5. Kaposvár 25 12 9 4 46-24 45
6. Ferencváros II 25 12 4 9 38-27 40
7. MTK II 25 7 10 8 34-37 31
8. Paks II 25 9 2 14 49-55 29
9. Majosi SE 25 8 2 15 25-47 26
10. Gárdonyi VSC 25 7 5 13 43-63 26
11. Érdi VSE 25 7 5 13 32-54 26
12. Mohácsi TE 25 6 6 13 26-39 24
13. PTE-PEAC 25 6 6 13 21-39 24
14. Fehérvár II 25 6 5 14 33-51 23
15. Szekszárd 25 5 7 13 23-45 22
16. Dunaújváros FC 25 4 7 14 20-55 19
Női NB I, 2023/24.
H Csapat M Gy D V Gk P
1. FTC 19 17 2 0 80-3 53
2. Győri ETO FC 19 17 1 1 84-8 52
3. MTK Budapest 19 14 2 3 43-17 44
4. PAFC 19 14 0 5 52-19 42
5. DVTK 19 8 4 7 36-38 28
6. Astra HFC 19 6 3 10 19-31 21
7. Haladás Viktória 19 5 4 10 26-43 19
8. Szekszárdi WFC 19 5 4 10 23-46 19
9. Szent Mihály 19 5 3 11 27-48 18
10. Soroksár 19 5 3 11 22-46 18
11. BSC 19 1 4 14 9-62 7
12. Fehérvár 19 1 2 16 12-72 5
Archív tabellák
Göllövőlista / NB I, 2023/2024
1. Varga Barnabás (Ferencvárosi TC) 19
2. Mance Antonio (ZTE) 15
3. Kodro Kenan (Fehérvár FC) 12
4. Könyves Norbert (Paks) 10
Drazic Stefan (Mezőkövesd) 10
Horváth Krisztofer (Kecskemét) 10
7. Bognár István (MTK) 9
Croizet Yohan (ZTE) 9
Ljujic Matija (Újpest FC) 9
10. Windecker József (Paks) 8
Bárány Donát (Debrecen) 8
Ambrose Peter (Újpest FC) 8
Christensen Tobias (Fehérvár FC) 8
Edomwonyi Bright (Diósgyőr) 8
15. Dzsudzsák Balázs (Debrecen) 7
Nagy Zsolt (Puskás Akadémia) 7
Katona Mátyás (Fehérvár FC) 7
Pozeg Vancas Rudi (Diósgyőr) 7
19. Németh Krisztián (MTK) 6
Szabó Levente (Fehérvár FC) 6
Plsek Jakub (Puskás Akadémia) 6
Gruber Zsombor (Puskás Akadémia) 6
Zachariassen Kristoffer (Ferencvárosi TC) 6
ifj. Lisztes Krisztián (Ferencvárosi TC) 6
Mesanovic Jasmin (Kisvárda) 6
Marquinhos (Ferencvárosi TC) 6
Traoré Adama (Ferencvárosi TC) 6
Colley Lamin (Puskás Akadémia) 6
Dominguès Brandon (Debrecen) 6
Pesic Aleksandar (Ferencvárosi TC) 6
31. Lukács Dániel (Diósgyőr) 5
Csoboth Kevin (Újpest FC) 5
Loncar Stjepan (Ferencvárosi TC) 5
Mörschel Heinz (Újpest FC) 5
Karamoko Mamoudou (Fehérvár FC) 5
36. Böde Dániel (Paks) 4
Gera Dániel (Diósgyőr) 4
Cseke Benjámin (Mezőkövesd) 4
Sajbán Máté (ZTE) 4
Pálinkás Gergő (Kecskemét) 4
Mim Gergely (ZTE) 4
Mezei Szabolcs (Paks) 4
Komáromi György (Puskás Akadémia) 4
Szalai Gábor (Kecskemét) 4
Favorov Artem (Puskás Akadémia) 4
Jurina Marin (Diósgyőr) 4
Vajda Botond (Debrecen) 4
Kastrati Lirim (Fehérvár FC) 4
Loncar Stefan (Debrecen) 4
Cipetic Branimir (Kisvárda) 4
Rodrigues Da Silva (Diósgyőr) 4
52. Szabó János (Paks) 3
Szécsi Márk (Debrecen) 3
Stieber Zoltán (MTK) 3
Hahn János (Paks) 3
Kalmár Zsolt (Fehérvár FC) 3
Hej Viktor (MTK) 3
Szabó Bálint (Paks) 3
Kusnyír Erik (Debrecen) 3
Tajti Mátyás (ZTE) 3
Antonov Nemanja (MTK) 3
Molnár Rajmund (MTK) 3
Puljic Jakov (Puskás Akadémia) 3
Golla Wojciech (Puskás Akadémia) 3
Ilievski Mario (Kisvárda) 3
Abu Fani Mohammed (Ferencvárosi TC) 3
Stefanelli Nicolas (Fehérvár FC) 3
68. Bőle Lukács (Paks) 2
Papp Kristóf (Paks) 2
Molnár Gábor (Mezőkövesd) 2
Szatmári Csaba (Diósgyőr) 2
Vágó Levente Martin (Kecskemét) 2
Thiam Khaly (MTK) 2
Balogh Norbert (Kisvárda) 2
Kocsis Gergő (MTK) 2
Tóth Barna (Kecskemét) 2
Szuhodovszki Soma (Kecskemét) 2
Banó-Szabó Bence (Kecskemét) 2
Szabó Alex (Kecskemét) 2
Zeke Márió (Kecskemét) 2
Onovo Vincent (Újpest FC) 2
Szendrei Ákos (Kecskemét) 2
Bényei Ágoston (Diósgyőr) 2
Corbu Marius (Puskás Akadémia) 2
Camaj Driton (Kisvárda) 2
Németh Dániel (ZTE) 2
Navratil Jaroslav (Kisvárda) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr) 2
Mmaee Samy (Ferencvárosi TC) 2
Spoljaric Josip (ZTE) 2
Klimovich Vladislav (Diósgyőr) 2
Manrique Christian (Debrecen) 2
Kyziridisz Alexandrosz (Debrecen) 2
Jovicic Aleksandar (Kisvárda) 2
Spasic Milos (Kisvárda) 2
Levi Jonathan (Puskás Akadémia) 2
Ojediran Hamzat (Debrecen) 2
Vallejo Alex (Diósgyőr) 2
Ben Romdhane Mohamed Ali (Ferencvárosi TC) 2
Acolatse Elton (Diósgyőr) 2
Helmich Pál (Kecskemét) 2
Soisalo Mikael (Puskás Akadémia) 2
Franchu Feuillassier (Diósgyőr) 2
104. Cseri Tamás (Mezőkövesd) 1
Lucas Marcolini (Kisvárda) 1
Bódi Ádám (Debrecen) 1
Szolnoki Roland (Puskás Akadémia) 1
Simon Krisztián (Újpest FC) 1
Haraszti Zsolt (Paks) 1
Sigér Dávid (Ferencvárosi TC) 1
Balogh Balázs (Paks) 1
Batik Bence (Puskás Akadémia) 1
Osváth Attila (Paks) 1
Medgyes Sinan (ZTE) 1
Bobál Dávid (MTK) 1
Botka Endre (Ferencvárosi TC) 1
Holdampf Gergő (Diósgyőr) 1
Lenzsér Bence (Paks) 1
Nagy Krisztián (Kecskemét) 1
Vajda Sándor (Mezőkövesd) 1
Ramírez Cristian (Ferencvárosi TC) 1
Bedi Bence (ZTE) 1
Széles Imre (Kisvárda) 1
Végh Bence (MTK) 1
Bárdos Bence (Diósgyőr) 1
Kiss Bence (ZTE) 1
Csóka Dániel (ZTE) 1
Tamás Krisztián (Újpest FC) 1
Kovács Krisztián (Paks) 1
Varju Benedek (MTK) 1
Nikolov Boban (Kisvárda) 1
Baranyai Nimród (Debrecen) 1
Szendrei Norbert (ZTE) 1
Huszti András (Újpest FC) 1
Skribek Alen (Paks) 1
Nguen Tokmac (Ferencvárosi TC) 1
Karnitski Aleksandr (Mezőkövesd) 1
Kata Mihály (MTK) 1
Csongvai Áron (Fehérvár FC) 1
Ubochioma Meshack (ZTE) 1
Slagveer Luciano (Puskás Akadémia) 1
Szalai József (Mezőkövesd) 1
Lehoczky Roland (Mezőkövesd) 1
Nagy Olivér Zoltán (Kecskemét) 1
Varga György Balázs (Újpest FC) 1
Wingo Henry (Ferencvárosi TC) 1
Tóth Tamás Vid (Fehérvár FC) 1
Radosevic Ognjen (Újpest FC) 1
Stronati Patrizio (Puskás Akadémia) 1
Serafimov Nikola (Fehérvár FC) 1
Kosznovszky Márk (MTK) 1
Mack Luca (Újpest FC) 1
Horváth Artúr (MTK) 1
Czékus Ádám (Kisvárda) 1
Makowski Rafal (Kisvárda) 1
Babunski Dorian (Debrecen) 1
Safronov Oleksandr (ZTE) 1
Berki Marcell (Fehérvár FC) 1
Vida Kristopher (Kisvárda) 1
Fekete Vince (Diósgyőr) 1
Ormonde-Ottewill Brandon (Puskás Akadémia) 1
Beriashvili Ilia (Mezőkövesd) 1
Flores Deybi (Fehérvár FC) 1
Abena Myenty (Ferencvárosi TC) 1
Antzoulas Georgios (Újpest FC) 1
Stephen Godfrey Bitok (Diósgyőr) 1
Aaneba Ismail (Ferencvárosi TC) 1
Evangelou Stefanos (ZTE) 1
Maiga Habib (Ferencvárosi TC) 1
Matic Bernardo (Kisvárda) 1
Sevikyan Edgar (Ferencvárosi TC) 1
Nissila Urho (Puskás Akadémia) 1
Filipovic Andrija (Kisvárda) 1
Gradisar Nejc (Fehérvár FC) 1
Göllövőlista / NB II, 2023/2024
1. Kirchner Krisztián (Kozármisleny) 17
2. Tóth Milán (Vasas) 14
3. Nagy Dominik (Nyíregyháza) 10
Rácz Barnabás (Haladás) 10
Géresi Krisztián (Nyíregyháza) 10
Bumba Claudiu (ETO FC Győr) 10
Kerezsi Zalán (Honvéd) 10
8. Lovrencsics Balázs (Soroksár SC) 8
Medgyes Zoltán (Gyirmót) 8
Nagy Zoárd (Csákvári TK) 8
Bíró Bence (Szeged-Csanád) 8
Németh Barnabás (Nyíregyháza) 8
13. Novothny Soma (Vasas) 7
Madarász Márk (Gyirmót) 7
Vajda Roland Attila (Kozármisleny) 7
Pinte Patrik (Kazincbarcika) 7
Borvető Áron (Szeged-Csanád) 7
Gálfi Zoltán Norbert (Soroksár SC) 7
19. Radó András (Vasas) 6
Bobál Gergely (Honvéd) 6
Myke Bouard Ramos (Nyíregyháza) 6
Kovács Dávid (Budafoki MTE) 6
Kitl Miklós (Siófok) 6
Oláh Bálint (Budafoki MTE) 6
Soltész Dominik (Gyirmót) 6
Skvarka Michal (ETO FC Győr) 6
Vasvári Zoltán (Budafoki MTE) 6
28. Simon András (Csákvári TK) 5
Takács Tamás (M.magyaróvár) 5
Zamostny Balázs (Tiszakécske) 5
Lőrinczy Attila (Honvéd) 5
Holender Filip (Vasas) 5
Novák Csanád (Nyíregyháza) 5
Berecz Zsombor (Vasas) 5
Horváth II Péter (Kozármisleny) 5
Harsányi István (PMFC) 5
Torvund Alexander (Tiszakécske) 5
Dénes Csanád (Siófok) 5
Babos Bence (Ajka) 5
Huszár Marcell (ETO FC Győr) 5
41. Hidi Patrik (BVSC-Zugló) 4
Gengeliczki Gergő (Nyíregyháza) 4
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas) 4
Szegi Vince (Gyirmót) 4
Szabó Bence (M.magyaróvár) 4
Pethő Bence (Kazincbarcika) 4
Szarka Ákos (Ajka) 4
Tóth Zoltán (Kozármisleny) 4
Szépe János (ETO FC Győr) 4
Tamás Nándor (Csákvári TK) 4
Molnár Ádin (Kozármisleny) 4
Horváth Rajmund (Haladás) 4
Papp Áron (Szeged-Csanád) 4
Varga Zétény (Soroksár SC) 4
Diarra Mamady (ETO FC Győr) 4
Kröhn Christopher (ETO FC Győr) 4
Pintér Attila Filip (Haladás) 4
58. Nagy Mihály Krisztián (Ajka) 3
Elek Bence (Budafoki MTE) 3
Baráth Botond (Vasas) 3
Bacsa Patrik (BVSC-Zugló) 3
Litauszki Róbert (Vasas) 3
Holman Dávid (Honvéd) 3
Illés Dávid (M.magyaróvár) 3
Pekár László (Kazincbarcika) 3
Márkvárt Dávid (Szeged-Csanád) 3
Herjeczki Kristóf (Nyíregyháza) 3
Pávkovics Bence (Vasas) 3
Korozmán Kevin (Soroksár SC) 3
Gresó Mátyás (Nyíregyháza) 3
Csizmadia Zoltán (Ajka) 3
Dragóner Filip (Soroksár SC) 3
Adamcsek Máté (Gyirmót) 3
Zsóri Dániel (Budafoki MTE) 3
Ádám Ferenc (Kazincbarcika) 3
Hidi M Sándor (Vasas) 3
Major Gergő (Siófok) 3
Erdei Carlo (Tiszakécske) 3
Kovácsréti Márk (Nyíregyháza) 3
Nyíri Vince (Haladás) 3
Zimonyi Dávid (Vasas) 3
Mucsányi Márk (BVSC-Zugló) 3
Hajdú Roland (Soroksár SC) 3
Kelemen Marko (Haladás) 3
Kocsis Dominik (Tiszakécske) 3
Lacza Alex (ETO FC Győr) 3
Babós Levente (Csákvári TK) 3
Borsos Filip (Ajka) 3
89. Szakály Dénes (Csákvári TK) 2
Baracskai Roland (Csákvári TK) 2
Mitrovics Nikola (BVSC-Zugló) 2
Kesztyűs Barna (Nyíregyháza) 2
Gajdos Zsolt (Szeged-Csanád) 2
Daru Bence (Kozármisleny) 2
Szedlár Zoltán (Siófok) 2
Baki Ákos (Nyíregyháza) 2
Hudák Martin (PMFC) 2
Nagy Richárd (Siófok) 2
Fejős Áron (Csákvári TK) 2
Kozics Barnabás (Kozármisleny) 2
Hudák Dávid (Gyirmót) 2
Czingráber Máté (M.magyaróvár) 2
Turi Tamás (Kozármisleny) 2
Tóth Levente Milán (BVSC-Zugló) 2
Kovács Milán (Gyirmót) 2
Radics Márton (M.magyaróvár) 2
Kotula Máté (Kazincbarcika) 2
Papp Milán (Kazincbarcika) 2
Urblík József (Vasas) 2
Szekszárdi Milán (Kazincbarcika) 2
Kalmár Olivér (Budafoki MTE) 2
Bencze Márk (Tiszakécske) 2
Köböl Krisztián (Soroksár SC) 2
Csontos Dominik (ETO FC Győr) 2
Bocskay Bertalan (Honvéd) 2
Gyurkits Gergő (PMFC) 2
Benczenleitner Barna (Honvéd) 2
Farkas Bendegúz (Nyíregyháza) 2
Alaxai Áron (Nyíregyháza) 2
Bakti Balázs (Vasas) 2
Beke Péter (Nyíregyháza) 2
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót) 2
Tóth Rajmund (ETO FC Győr) 2
Dusinszki Szabolcs (Csákvári TK) 2
Lányi Bence (Gyirmót) 2
Szendeff Bence (M.magyaróvár) 2
Anton Paul (ETO FC Győr) 2
Riquelme Rodrigues Mendes (ETO FC Győr) 2
129. Bertus Lajos (Tiszakécske) 1
Gaál Bálint (Ajka) 1
Vernes Richárd (BVSC-Zugló) 1
Tajthy Tamás (Ajka) 1
Jagodics Márk (Haladás) 1
Tóth Gergely (Ajka) 1
Horváth Zoltán (Tiszakécske) 1
Szakály Attila (Haladás) 1
Kelemen Patrik (BVSC-Zugló) 1
Hajdú Ádám (Gyirmót) 1
Pantovic Nikola (Ajka) 1
Gajág Gergő (Kozármisleny) 1
Jancsó András (Haladás) 1
Prosser Dániel (Szeged-Csanád) 1
Farkas Aurél (Csákvári TK) 1
Tar Zsolt (Ajka) 1
Karacs Dániel (Csákvári TK) 1
Óvári Zsolt (Szeged-Csanád) 1
Zsolnai Richárd (Ajka) 1
Grünvald Attila (Tiszakécske) 1
Haris Attila (Szeged-Csanád) 1
Szilágyi Máté (BVSC-Zugló) 1
Csonka Bonifác (Haladás) 1
Svedyuk Alex Pál (PMFC) 1
Kártik Bálint (Kazincbarcika) 1
Takács Ronald (Gyirmót) 1
Csernik Kornél (Haladás) 1
Dobos Áron (Soroksár SC) 1
Szilágyi Zoltán (Szeged-Csanád) 1
Horváth Kevin (M.magyaróvár) 1
Horváth Olivér (Budafoki MTE) 1
Deutsch László (Vasas) 1
Szőr Levente (Tiszakécske) 1
Palincsár Martin (Szeged-Csanád) 1
Varjas Zoltán (Siófok) 1
Kovács Nikolasz (Honvéd) 1
Pejovic Danilo (PMFC) 1
Cipf Dominik (Tiszakécske) 1
Krausz Raul (PMFC) 1
Temesvári Attila (Nyíregyháza) 1
Sipos Zoltán (Soroksár SC) 1
Rabatin Richárd (Ajka) 1
Papp László (M.magyaróvár) 1
György Nico (Siófok) 1
Szerető Krisztofer (Budafoki MTE) 1
Pintér Ádám (Budafoki MTE) 1
Terbe Botond (PMFC) 1
Keresztes Krisztián (ETO FC Győr) 1
Kurdics Levente (Kazincbarcika) 1
Zuigéber Ákos (Szeged-Csanád) 1
Posztobányi Patrik (Siófok) 1
Doktorics Áron (Haladás) 1
Schuszter Ronald (Kozármisleny) 1
Kovács Dominik (Gyirmót) 1
Major Sámuel (Kozármisleny) 1
Németh Dániel (M.magyaróvár) 1
Keresztes Noel (Honvéd) 1
Kocsis Dominik (Honvéd) 1
Böndi Ádám (Siófok) 1
Nahirnij Artem (Csákvári TK) 1
Csóka Dominik (M.magyaróvár) 1
Gera Zalán (PMFC) 1
Gazdag Vajk (Csákvári TK) 1
Sztojka Dominik (Vasas) 1
Erdei Milán (Gyirmót) 1
Pekár István (Honvéd) 1
Vékony Viktor (Siófok) 1
Csatári Gergő (Kazincbarcika) 1
Nyitrai Bence (Honvéd) 1
Kaján Norbert (Soroksár SC) 1
Szijjártó Ármin (Haladás) 1
Lukic Nenad (ETO FC Győr) 1
Székely Krisztián (Kazincbarcika) 1
Miknyóczki Ádám (PMFC) 1
Balogh Máté (BVSC-Zugló) 1
Merényi Ádám (Budafoki MTE) 1
Tarján Patrik (Haladás) 1
Barkóczi Benedek (Kozármisleny) 1
Simut Mario (Haladás) 1
Vingler László (ETO FC Győr) 1
Bolla Gergő (Haladás) 1
Beronja Zoran (Haladás) 1
Vida Kristopher (Nyíregyháza) 1
Mohos Barnabás (Haladás) 1
Csóka Bálint (ETO FC Győr) 1
Dobozi Krisztián (Kazincbarcika) 1
Göllövőlista / NB III, 2023/2024
1. Boros Gábor (Putnok FC) 26
2. Bányai Péter (Iváncsa) 21
3. Bartusz Dániel (Veszprém) 19
Wirth Dániel (ESMTK) 19
5. Magasföldi József (Puskás Ak. II) 16
Rétyi Róbert (Szentlőrinc) 16
7. Zádori Krisztián (Békéscsaba) 15
8. Lőrincz Bence (FC Nagykanizsa) 14
Molnár János (ESMTK) 14
10. Monori Norbert (Érdi VSE) 13
Kerék László (BKV Előre) 13
Tóth Máté Zsolt (Dunaföldvár) 13
13. Vólent Roland (Békéscsaba) 12
Vigh Ádám (Dorog) 12
Hampuk Ádám (Kaposvár) 12
Iván Milán (Szolnok) 12
Szabó Tamás (SC Sopron) 12
Pesti Zoltán (Paks II) 12
Kriska Norbert (Martfű LSE) 12
20. Bartha László (Dunaföldvár) 11
Gránicz Patrik (Karcag) 11
Árvai Dániel (Tatabánya) 11
Ominger Bence (Gyirmót II) 11
24. Nagy Dávid (Tiszaújváros) 10
Barczi Dávid (III. Ker. TVE) 10
Pintér Norbert (Békéscsaba) 10
Szabó Martin (Haladás VSE) 10
Annus Árpád (Cegléd) 10
Kelemen Gergő (Cigánd) 10
Hulicsár Máté (Monor) 10
Balogh Ádám (Gárdonyi VSC) 10
Erdei Milán (Gyirmót II) 10
Honchar Nikita (Kisvárda II) 10
Major Szabolcs (Balatonfüred) 10
35. Kapacina Kevin (Sényő FC) 9
Mácsai László (Tiszafüred) 9
Kovács Sándor (Iváncsa) 9
Novák Zsombor (Szentlőrinc) 9
Gréczi Márton (Hódmezővásárhely) 9
Sandal Dominik (Komárom VSE) 9
Haragos Viktor (Honvéd II) 9
Kovalovszki Máté (FC Nagykanizsa) 9
Sármány Kristóf (Békéscsaba) 9
Nagy Zalán Barna (Komárom VSE) 9
Dékei Márk (Újpest II) 9
Pataki Zoltán (Szeged-Csanád II) 9
Simon Benedek (Honvéd II) 9
Kócs-Washburn Erik (Debrecen II) 9
Horváth László Dávid (Monor) 9
50. Remili Mohamed (Kelen Sport Club) 8
Kocsis Gergő (Tatabánya) 8
Tóth László (Dorog) 8
Sóron Tibor (Bicskei TC) 8
Kiprich Dávid József (Tatabánya) 8
Tömösvári Bálint (Veszprém) 8
János Norbert (FC Nagykanizsa) 8
Törőcsik Péter (Iváncsa) 8
Babinszky Bence (Kaposvár) 8
Kocsis Ármin (SC Sopron) 8
Szabó Bence (Füzesgyarmat) 8
Artner Dávid (Kecskemét II) 8
Batai Tamás (Debrecen II) 8
Rajsli Tamás (Kőrösladány) 8
Varga Zétény (Ferencváros II) 8
Pintér Viktor (Martfű LSE) 8
Sándor Raul (Füzesgyarmat) 8
67. Major Norbert (Veszprém) 7
Wéber László (Kőrösladány) 7
Kondor Kristóf (FC Nagykanizsa) 7
Pál Achilles (Majosi SE) 7
Lizák Bence (Sényő FC) 7
Malkócs Marcell (Kőrösladány) 7
Szalai Péter (Balatonfüred) 7
Bohata Ádám (Mohácsi TE) 7
Szenczi Bence (Haladás VSE) 7
Halácsi Mirkó (Budaörs) 7
Lettner Lóránt (Dabas) 7
Kövesdi Péter (Gárdonyi VSC) 7
Varga Donát (Vasas II) 7
Kicsun Jevhenyij (Gyirmót II) 7
Rácz Milán (Monor) 7
Földi Dominik (Paks II) 7
83. Szepessy Róbert (Dunaújváros FC) 6
Rubus Tamás (Kisvárda II) 6
Tischler Patrik (Bicskei TC) 6
Horváth Zoltán (Cigánd) 6
Albert István (Békéscsaba) 6
Sajbán Miklós (Budaörs) 6
Kerékgyártó Dávid (Csornai SE) 6
Murai Márk (Budaörs) 6
Tóth Tibor (Gárdonyi VSC) 6
Busa Bence (Szolnok) 6
Lakatos István (Gyöngyösi AK) 6
Czirok József (Kőrösladány) 6
Ekker Milán (Kaposvár) 6
Gaszner Roland (Bicskei TC) 6
Tóth Ákos (Dunaföldvár) 6
Pócsik Botond (Putnok FC) 6
Nagy Zsolt András (Tiszafüred) 6
Horváth Emil (Budaörs) 6
Vladul Stefan (Hódmezővásárhely) 6
Kiss Krisztián (Szentlőrinc) 6
Suszter László Márk (Iváncsa) 6
Zoltán Rafael (Paks II) 6
Radosevic Ognjen (Újpest II) 6
Józsa Marcell (Dabas) 6
Tochukwu Oliver (DEAC) 6
Bagó Bálint (Gyirmót II) 6
Szűcs Levente Norbert (ESMTK) 6
Balogh Máté (BKV Előre) 6
Horváth Zalán (Debrecen II) 6
Mamusits Patrik (Vasas II) 6
Ambach Arnold (Fehérvár II) 6
Bánáti Kevin (ETO FC Győr II) 6
Silling Máté (Cigánd) 6
Nwachukwu David (Debrecen II) 6
117. Domokos Bálint (Dabas) 5
Gál Szabolcs (Dunaföldvár) 5
Raducu Sorin (Kőrösladány) 5
Lucz Viktor (ESMTK) 5
Arena Ármin (Szekszárd) 5
Szalai Dániel (Bicskei TC) 5
Vallejos Dominique (Iváncsa) 5
Bíró Ákos (Pénzügyőr SE) 5
Tarlósi Milán (Salgótarjáni BTC) 5
Oláh László Dávid (Komárom VSE) 5
Papp György (Cegléd) 5
Lőrincz Attila (Putnok FC) 5
Ferencz Zoltán (Haladás VSE) 5
Keresztes Bence (Szentlőrinc) 5
Mikló Roland (Békéscsaba) 5
Májer Milán (Kecskemét II) 5
Korbély Kristóf (Putnok FC) 5
Bíró Dominik (Kaposvár) 5
Tóth Borisz (Tiszaújváros) 5
Farkas Bálint (Érdi VSE) 5
Csörgő Raul (Szentlőrinc) 5
Molnár Balázs (Veszprém) 5
Talpalló Norbert (Kőrösladány) 5
Horváth Máté (Salgótarjáni BTC) 5
Pap Márton Rafael (Haladás VSE) 5
Ladányi Gergő (Ferencváros II) 5
Lőrinc Dániel (Majosi SE) 5
Bozai Bence Attila (Gárdonyi VSC) 5
Kubó Gábor (BKV Előre) 5
Letenyei Zalán (Tatabánya) 5
Simon Balázs Bálint (Újpest II) 5
Csepregi Barnabás (Fehérvár II) 5
Oláh Benjámin (Tiszaújváros) 5
Farkas Balázs Zoltán (Pénzügyőr SE) 5
Doktor Zsolt (Debrecen II) 5
Vass Benjámin (Kelen Sport Club) 5
Bagi Ádám Gyula (Ferencváros II) 5
Kenesei Noel (MTK II) 5
Hancz Dominik (Honvéd II) 5
Usakov Pavel (Gárdonyi VSC) 5
Vas Milán (MTK II) 5
Kohut Máté (Debrecen II) 5
159. Birtalan Botond (Budaörs) 4
Farkas Ádám (Monor) 4
Petneházi Márk (Budaörs) 4
Kardos Norbert dr. (Martfű LSE) 4
Tóth Dániel (Hódmezővásárhely) 4
Budai Dávid (Szekszárd) 4
Kalmár Ferenc (Karcag) 4
Pleszkán Tibor (Dunaföldvár) 4
Soltész Barnabás (Tatabánya) 4
Constantinescu Dan-Marius (Karcag) 4
Németh Márk (Szentlőrinc) 4
Székely II Dávid (Karcag) 4
Soós Bence (ESMTK) 4
Szalka Dominik (III. Ker. TVE) 4
Bata Kristóf (Dunaújváros FC) 4
Németh Balázs (Csornai SE) 4
Kovács Dominik (Monor) 4
Szalánszki Gergő (Tatabánya) 4
Pap Zsolt (Cigánd) 4
Pál Márton Vilmos (Majosi SE) 4
Márton Adrián (Csornai SE) 4
Szilágyi Adrián Gábor (FC Nagykanizsa) 4
Juhász Zsombor (Monor) 4
Horog Ádám (Mohácsi TE) 4
Cibla Flórián (Debrecen II) 4
Gíber Attila (Eger) 4
Burzi Alex (Hatvan) 4
Schmidt Péter (Sényő FC) 4
Sindel Roland (Martfű LSE) 4
Sipőcz Bence (SC Sopron) 4
Csicsely János (Kőrösladány) 4
Kotroczó Péter (Dabas) 4
Nagy-Kolozsvári Dániel (Eger) 4
Harsányi Dániel (Kaposvár) 4
Skripek Dávid (REAC) 4
Pajti Attila Bence (Kelen Sport Club) 4
Benkő László (Honvéd II) 4
Doncsecz Levente (Szeged-Csanád II) 4
Boros Zsombor (ZTE II) 4
Sajnovics Milán (Majosi SE) 4
Papp G. Benedek (DEAC) 4
Trombola Vilmos (Gyöngyösi AK) 4
Molnár Csaba (Vasas II) 4
Fekete Vince (Diósgyőr II) 4
Pelles Patrik (Szolnok) 4
Orbán Kolos (PTE-PEAC) 4
Vékony Bence (Puskás Ak. II) 4
Bán Gergő (ESMTK) 4
Győrfi Milán (Paks II) 4
Benkő Dominik (Hatvan) 4
Szabó Szilárd (Ferencváros II) 4
Spinner Szabolcs (Érdi VSE) 4
211. Hegedűs Dávid (Eger) 3
Böde Dániel (Paks II) 3
Tamás László (Szentlőrinc) 3
Lázár Patrik (Gyirmót II) 3
Zelenyánszki László (Kőrösladány) 3
Balajti Ádám (Vasas II) 3
Aradi Csaba (Iváncsa) 3
Kapacina Valér (Sényő FC) 3
Erdei Gábor (III. Ker. TVE) 3
Kristófi Sándor (Kisvárda II) 3
Grabant Bence (Szentlőrinc) 3
Szegleti Gergely (Tatabánya) 3
Varga Szabolcs (Bicskei TC) 3
Károly Bálint (Dunaföldvár) 3
Márton András (Sényő FC) 3
Karácsony Dávid (Hatvan) 3
Szabó Richárd (Szolnok) 3
Sándor Tamás (DEAC) 3
Slezák Richárd (ESMTK) 3
Nemes Milán (Putnok FC) 3
Nagy Gergő (REAC) 3
Tarlósi Patrik (Salgótarjáni BTC) 3
Kun László Dávid (Dunaföldvár) 3
Durso Giuliano (Iváncsa) 3
Szerencsi Miklós (Dorog) 3
Lustyik Levente (REAC) 3
Lencsés Balázs (Gárdonyi VSC) 3
Kitl Krisztián (Hatvan) 3
Hetesi Patrik (Balatonfüred) 3
Galacs Erik (Putnok FC) 3
Vitelki Balázs (Tiszaújváros) 3
Barta Barnabás (Iváncsa) 3
Valkay Richárd (Tiszaújváros) 3
Sághy Félix (Szentlőrinc) 3
Juhos Dávid (Putnok FC) 3
Pusztai András (Kőrösladány) 3
Kovács Norbert (Cigánd) 3
Motkó Benjámin (Cigánd) 3
Zuigéber Ákos (MTK II) 3
Fekete Olivér (Budaörs) 3
Molnár Tamás (ESMTK) 3
Sipos Gábor (Hódmezővásárhely) 3
Csifó István (Salgótarjáni BTC) 3
Keresztes Zalán (PTE-PEAC) 3
Mucsányi Márk (Újpest II) 3
Görög Gergő (Dunaföldvár) 3
Fehér Barnabás (FC Nagykanizsa) 3
Menyhárt Zsombor (Fehérvár II) 3
Medgyesi Márk (Szentlőrinc) 3
Mrva Patrik (Putnok FC) 3
Szederkényi Ádám (Kaposvár) 3
Benkő Péter (Putnok FC) 3
Girdán Levente (Cigánd) 3
Varga György Balázs (Újpest II) 3
Pataki Bence (Szentlőrinc) 3
Bodor Zoltán (Cegléd) 3
Tóth Tamás Vid (Fehérvár II) 3
Gula Boldizsár (Budaörs) 3
Volter Patrik (Veszprém) 3
Izsák Máté (Mohácsi TE) 3
Szamosi Tamás (Budaörs) 3
Buda Péter Pál (III. Ker. TVE) 3
Rátonyi Soma (ETO FC Győr II) 3
Pongó-Dankai Dominik (Kisvárda II) 3
Balázs Patrik (Eger) 3
Juhász Bálint Dániel (Cegléd) 3
Filkor Benjámin (Salgótarjáni BTC) 3
Kalocsány Péter (Honvéd II) 3
Tóth Ákos Lajos (Újpest II) 3
Mitring Zsombor (ETO FC Győr II) 3
Horváth Kevin (Paks II) 3
Pinto Mario Alfredo (Szolnok) 3
Hegyi Péter (III. Ker. TVE) 3
Horváth Balázs (Kaposvár) 3
Hetyei Szilveszter (Diósgyőr II) 3
Szabó Gábor (Kelen Sport Club) 3
Csikai Gergő (Csornai SE) 3
Gelencsér Bálint (PTE-PEAC) 3
Gágyor Domán (Ferencváros II) 3
Tóth Sándor (DEAC) 3
Ésik Ákos (Kisvárda II) 3
Cserkuti-Németh Olivér (Fehérvár II) 3
Anokye Christian (MTK II) 3
Kozachuk Artur (Kisvárda II) 3
Schmidt Ákos (Füzesgyarmat) 3
Lépő Kristóf (Paks II) 3
Kröhn Christopher (ETO FC Győr II) 3
Cseh Norbert (Tiszaújváros) 3
Bernáth Ákos (Tiszafüred) 3
Tóth Márk (REAC) 3
Nagy Dániel (Szeged-Csanád II) 3
Barkóczi Barnabás (Vasas II) 3
Fendrik István (SC Sopron) 3
Tagai András (ESMTK) 3
Jürgens Oliver (Újpest II) 3
Antic Dimitrije (Karcag) 3
Desnica Vladimir (Martfű LSE) 3
Egri Imre (Debrecen II) 3
309. Forgács András (Dabas) 2
Pál Szabolcs (Érdi VSE) 2
Ur László (Sényő FC) 2
Lengyel Béla (Szolnok) 2
Korhut Mihály (DEAC) 2
Bozsoki Imre (Bicskei TC) 2
Kis Szabolcs (Füzesgyarmat) 2
Tisza Kálmán (Szolnok) 2
Szokol Zsolt (Sényő FC) 2
Horváth Bence (Iváncsa) 2
Vég Bence (Mohácsi TE) 2
Németh Milán (Haladás VSE) 2
Markó Ádám (Cegléd) 2
Balázs Bálint (Pénzügyőr SE) 2
Berkó Ádám (Dorog) 2
Geiger Norbert (Békéscsaba) 2
Vankó Imre (III. Ker. TVE) 2
Papp Máté (III. Ker. TVE) 2
Ferkó Ádám (Dorog) 2
Engel Alex (Tiszafüred) 2
Kárász Krisztián (REAC) 2
Török Milán (Balatonfüred) 2
Mayer Milán (Kaposvár) 2
Szabó Bence (Balatonfüred) 2
Bora György (Békéscsaba) 2
Baldauf Konrád (Veszprém) 2
Cseszneki Richárd (III. Ker. TVE) 2
Soós Dávid (REAC) 2
Göblyös Dániel (Érdi VSE) 2
Oldal Tibor (Cegléd) 2
Hegedűs Martin (Hódmezővásárhely) 2
Kószás Krisztián (Veszprém) 2
Bartos Julián (III. Ker. TVE) 2
Varga Örs (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Dávid (Pénzügyőr SE) 2
Márkvárt Patrik (PTE-PEAC) 2
Pálinkás Gergő (Kecskemét II) 2
Visy Bálint (Csornai SE) 2
Hunya Krisztián (Hódmezővásárhely) 2
Szellák Soma (Gárdonyi VSC) 2
Katona Károly (Tatabánya) 2
Kovács Botond (ESMTK) 2
Zsóri Dániel (MTK II) 2
Lénárt Tomás (Dorog) 2
Kercsó Bence (Iváncsa) 2
Kamarás György (III. Ker. TVE) 2
Hegedűs Márk (BKV Előre) 2
Ilyés Tamás (Békéscsaba) 2
Pethő Bence (Gyirmót II) 2
Zachán Péter (Veszprém) 2
Fekete Marcell (Szekszárd) 2
Banó-Szabó Bence (Kecskemét II) 2
Takács Martin (PTE-PEAC) 2
Hinora Kristóf (Vasas II) 2
Winkler András (FC Nagykanizsa) 2
Szabó Patrik (FC Nagykanizsa) 2
Székely Dávid (Martfű LSE) 2
Pataki Viktor (Tiszafüred) 2
Tóth György (REAC) 2
Szabó Bálint (Paks II) 2
Tapiska Géza (Dunaújváros FC) 2
Szánthó Regő (Vasas II) 2
Múcska Viktor (Szentlőrinc) 2
Baranyai Nimród (Debrecen II) 2
Vajda Ákos (Eger) 2
Klepács Krisztián (Sényő FC) 2
Kocsis Bence (Paks II) 2
Nagy Tamás (Komárom VSE) 2
Szegő Imre (Tatabánya) 2
Jónyer Kristóf (Eger) 2
Markos Marcell (REAC) 2
Barna Gergő Ákos (Dorog) 2
Szendrei Ákos (Kecskemét II) 2
Bíró Roland (Kisvárda II) 2
Szabó Levente (DEAC) 2
Labát Krisztofer (Pénzügyőr SE) 2
Barna Viktor (Szolnok) 2
Soltész János (DEAC) 2
Dobrovolszki Jenő (Putnok FC) 2
Kapornai Bertalan (Vasas II) 2
Fazekas Lóránt (Békéscsaba) 2
Major Ernő (FC Nagykanizsa) 2
Kun Bertalan (Veszprém) 2
Váradi Ádám (Békéscsaba) 2
Buna Gábor (ETO FC Győr II) 2
Balogh Ferenc (SC Sopron) 2
Bartók István Dániel (Füzesgyarmat) 2
Feledy Balázs (Vasas II) 2
Hamed Yasin (ETO FC Győr II) 2
Bökönyi Adrián (Tiszaújváros) 2
Dóra Donát János (Hódmezővásárhely) 2
Csóka Dominik (ZTE II) 2
Gellér Axel Koridon (Szekszárd) 2
Bartos Norbert (Pénzügyőr SE) 2
Katona Bálint (Ferencváros II) 2
Váradi Alexander (Budaörs) 2
Farkas Balázs Kesző (ETO FC Győr II) 2
Tarjáni Péter Máté (Hatvan) 2
Pintér Dániel (FC Nagykanizsa) 2
Demeter Zsombor (Puskás Ak. II) 2
Sós Máté (Eger) 2
Mező Péter (Füzesgyarmat) 2
Dér Zalán (Mohácsi TE) 2
Biben Barnabás (MTK II) 2
Hawkins Archie (PTE-PEAC) 2
Győri Benjámin (Karcag) 2
Jurek Gábor (Diósgyőr II) 2
Szabó Zalán (Szentlőrinc) 2
Kovács Bence (Fehérvár II) 2
Kovács Patrik (MTK II) 2
Kovács Kolos (Kecskemét II) 2
Zavodni Tamás Ferenc (Kelen Sport Club) 2
Székely Benedek (Iváncsa) 2
Guth Ádám (Hódmezővásárhely) 2
Dani Zoltán (BKV Előre) 2
Molnár Attila (Bicskei TC) 2
Fábiánkovits István (Szeged-Csanád II) 2
Szőke Gergő (Gyirmót II) 2
Erdei Martin (Tiszafüred) 2
Behovits Máté (III. Ker. TVE) 2
Varga László (ZTE II) 2
Korógyi Szabolcs (ZTE II) 2
Puporka Dávid (Kisvárda II) 2
Forgó Gergő (Dorog) 2
Lasz Szabolcs (Balatonfüred) 2
Geiger Bálint (Újpest II) 2
Balogh Zsombor (Honvéd II) 2
Vajda Roland Ottó (Puskás Ak. II) 2
Nagy Richárd (Balatonfüred) 2
Vincze Dániel (Diósgyőr II) 2
Demeter Milán (Diósgyőr II) 2
Balázsi Levente (Diósgyőr II) 2
Rab Boldizsár (Vasas II) 2
Misák Sándor (Cigánd) 2
Megyeri Márk (Pénzügyőr SE) 2
Tóth Alex László (Ferencváros II) 2
Keringer Ádám (Dunaföldvár) 2
Füzi Ákos (Csornai SE) 2
Lapu Andor (III. Ker. TVE) 2
Pyshchur Oleksandr (Puskás Ak. II) 2
Ledacs-Kis Balázs (Cegléd) 2
Manner Balázs (Ferencváros II) 2
Moharos Leó (ETO FC Győr II) 2
Fülöp Levente (Diósgyőr II) 2
Gelencsér Gergő (PTE-PEAC) 2
Farkas Jeromos (Vasas II) 2
Baloteli Philip (ZTE II) 2
Hujbert Botond (Karcag) 2
Berényi Erik (Ferencváros II) 2
Virág Gergő (DEAC) 2
Kanálos Péter (Hatvan) 2
Barta Tamás (Gyirmót II) 2
Lyskov Danyil (Debrecen II) 2
Balogh Máté Zsolt (Fehérvár II) 2
Majoros Benjámin (Kecskemét II) 2
Rácz Márton (Pénzügyőr SE) 2
Sági Marcell (FC Nagykanizsa) 2
Szamosi Ádám Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Földi Gergő (MTK II) 2
Borbás Martin (Hódmezővásárhely) 2
Kruppai Adrián (Újpest II) 2
Szabó Szilveszter László (Hatvan) 2
Rideg Bálint (Vasas II) 2
Halászi-Harsányi Medárd (Puskás Ak. II) 2
Dhonata Tavares (Ferencváros II) 2
Zámbó Márton (III. Ker. TVE) 2
Dymytriiev Dmytro (Puskás Ak. II) 2
Herczeg Botond (MTK II) 2
Draskóczi Péter (Martfű LSE) 2
Sáreczki Szabolcs (Diósgyőr II) 2
Kőrizs Ákos (Cigánd) 2
Gonda Csanád (Gyöngyösi AK) 2
Csuka Krisztián (Salgótarjáni BTC) 2
Lakatos Zoltán (REAC) 2
Árvay Dávid (Haladás VSE) 2
Vörös Dominik (Kelen Sport Club) 2
Ágics Péter (Szekszárd) 2
Marosi Róbert (Paks II) 2
Jankovics Máté (Komárom VSE) 2
Tokody Bence (Szekszárd) 2
Elek Ádám (Tiszafüred) 2
Mari Zoltán (Újpest II) 2
Tarcsi Róbert (ETO FC Győr II) 2
Mascoe Lawrenzo (ETO FC Győr II) 2
493. Bozsó Antal (Monor) 1
Müllerlei Szabolcs (Mohácsi TE) 1
Fröhlich Roland (Dunaföldvár) 1
Racskó Roland (Mohácsi TE) 1
Kiss Máté (ETO FC Győr II) 1
Bertus Lajos (Diósgyőr II) 1
Papp Ferenc (Tiszaújváros) 1
Balogh Balázs (Paks II) 1
Kovács Ádám (Sényő FC) 1
Pécseli Szilárd (Balatonfüred) 1
Farkas Norbert (Iváncsa) 1
Farkas Márk (Békéscsaba) 1
Orosz Máté (Sényő FC) 1
Király Patrik (Bicskei TC) 1
Bussy Dávid (Tiszaújváros) 1
Ihrig-Farkas Sebestyén (Vasas II) 1
Popgeorgiev Pantelisz (REAC) 1
Gera Dániel (Diósgyőr II) 1
Andric Nemanja (Karcag) 1
Kalász Milán (SC Sopron) 1
Puskás Gábor (Dunaújváros FC) 1
Gál Mátyás (Kaposvár) 1
Szénási István (Komárom VSE) 1
Földes Milán (Dabas) 1
Füredi Patrik (Szekszárd) 1
Túri Dániel (ESMTK) 1
Dulló Martin (Eger) 1
Szabó Balázs (Gárdonyi VSC) 1
Dobsa Gergő (Veszprém) 1
Czibolya Gábor (Hatvan) 1
Nagy Kevin (Csornai SE) 1
Kádár Máté (Kelen Sport Club) 1
Szabó Tamás (Martfű LSE) 1
Asztalos Dávid (Martfű LSE) 1
Szanyi Krisztián (FC Nagykanizsa) 1
Németh Gábor Vince (Érdi VSE) 1
Szélpál Norbert (Paks II) 1
Dudás Dániel (Dabas) 1
Irmes Dávid (Komárom VSE) 1
Maka Alex (SC Sopron) 1
Bakos Bence (Salgótarjáni BTC) 1
Vámos Márk (Sényő FC) 1
Kálmán Richárd (Salgótarjáni BTC) 1
Tóth Barna (Paks II) 1
Vincze Ákos (DEAC) 1
Preininger Patrik (Majosi SE) 1
Lékó Roland (Szekszárd) 1
Zámbori Dániel (Hódmezővásárhely) 1
Pintér Nikolasz (Érdi VSE) 1
Kertai Dániel (Kelen Sport Club) 1
Kürti Zsolt (Érdi VSE) 1
Lőrincz Patrik Márton (Tiszaújváros) 1
Havas Attila (Szentlőrinc) 1
Szabó Tamás (Gyöngyösi AK) 1
Ivánka Patrik (Tiszaújváros) 1
Kovács Dávid Szilveszter (Eger) 1
Juhász Jónás (Hódmezővásárhely) 1
Tóth Máté (Békéscsaba) 1
Madarász Bence (Iváncsa) 1
Schmidtka Balázs (Cegléd) 1
Godzsajev-Telmán Rabil (FC Nagykanizsa) 1
Bévárdi Zsombor (Debrecen II) 1
Veres Milán (Csornai SE) 1
Achim Sebastian (Füzesgyarmat) 1
Tímári Norman (Komárom VSE) 1
Kóródi Nándor (Békéscsaba) 1
Szabó Dominik (Mohácsi TE) 1
Bence Szilárd (FC Nagykanizsa) 1
Szőr Levente (Kisvárda II) 1
Udvardi Dániel (PTE-PEAC) 1
Gajda Márkó (Pénzügyőr SE) 1
Tóth Márton Mihály (Haladás VSE) 1
Szökrönyös Dániel (FC Nagykanizsa) 1
Papp Richárd (Csornai SE) 1
Vastag Richárd (Hódmezővásárhely) 1
Mezei Szabolcs (Paks II) 1
Vörös Tamás (Dunaújváros FC) 1
Aszalós András (Mohácsi TE) 1
Tóth Ádám (Cigánd) 1
Farkas Marcell (Tiszaújváros) 1
Maruscsák Jan (Karcag) 1
Jankelic Iván (DEAC) 1
Temesvári Attila (Paks II) 1
Radics Márton (Szeged-Csanád II) 1
Magyar Zsolt (Szeged-Csanád II) 1
Tóth Kristóf (Pénzügyőr SE) 1
Tajti Balázs (Bicskei TC) 1
Boros Attila Dávid (Salgótarjáni BTC) 1
Varjas László (Tiszaújváros) 1
Széles Bence (Majosi SE) 1
Csernik Zsombor (Mohácsi TE) 1
Zvara Levente (Békéscsaba) 1
Tóth Simon (Tiszaújváros) 1
Nikic Nemanja (Karcag) 1
Kovács Barnabás (ZTE II) 1
Kiszely Dominik (Szekszárd) 1
Mile Zsombor (BKV Előre) 1
Márkus Marcell (Gyöngyösi AK) 1
Ominger Gergő (Puskás Ak. II) 1
Czuczi Péter (Haladás VSE) 1
Puskás Zsombor (Vasas II) 1
Lakatos Benjámin (DEAC) 1
Dankó Márton (Bicskei TC) 1
Nagy Zsombor Róbert (Komárom VSE) 1
Fehér Csanád (Újpest II) 1
Sárosi Norbert (Sényő FC) 1
Kapronczai Gergely (III. Ker. TVE) 1
Tomola Patrik (DEAC) 1
Krajcsó Krisztián (Kőrösladány) 1
Szalay Szabolcs (ZTE II) 1
Szabó Kornél Sándor (Putnok FC) 1
Vizler László (Csornai SE) 1
Csontos Dominik (ETO FC Győr II) 1
Tóth Péter (Hódmezővásárhely) 1
Ubochioma Meshack (ZTE II) 1
Dobronoky Viktor (Hódmezővásárhely) 1
Bokor Bence (SC Sopron) 1
Hodonicki Márk (Békéscsaba) 1
Iharos Marko (Tiszafüred) 1
Bene Marcell (Pénzügyőr SE) 1
Gellén Balázs (Debrecen II) 1
Vass Ottó (Cigánd) 1
Németh Dániel (ZTE II) 1
Keresztes Noel (Honvéd II) 1
Benyó Imre (Szeged-Csanád II) 1
Papp Zsolt (Kőrösladány) 1
Száhl Péter (Bicskei TC) 1
Papp Marcell (Diósgyőr II) 1
Hajas Attila (Tatabánya) 1
Tóth Adrián (Csornai SE) 1
Bedő Roland (REAC) 1
Czérna Erik (Kisvárda II) 1
Dinka Kristóf (Hatvan) 1
Hosszú Zétény (Vasas II) 1
Kocsis Barnabás (SC Sopron) 1
Kiss Ákos (Dabas) 1
Kópis Róbert (Szolnok) 1
Forrai Zoltán (Dabas) 1
Somogyi-Bakos Bence (Csornai SE) 1
Vajda Botond (Debrecen II) 1
Puskás Norbert (Monor) 1
Nagy Barnabás (Pénzügyőr SE) 1
Ulbert Renátó (Paks II) 1
Kozma Bence (Debrecen II) 1
Balla Mátyás (Dorog) 1
Hatvani Dániel (Kecskemét II) 1
Laczik Levente (Hatvan) 1
Csatári Gergő (Diósgyőr II) 1
Gruber Zsombor (Puskás Ak. II) 1
Torkos Máté (Sényő FC) 1
Herczku Alex (DEAC) 1
Ladányi Patrik (Dunaföldvár) 1
Polyák Imre Kristóf (Kecskemét II) 1
Kovács Gergő (Szeged-Csanád II) 1
Croizet Yohan (Újpest II) 1
Rédei Adrián (ESMTK) 1
Oláh Balázs (Eger) 1
Molnár Rajmund (MTK II) 1
Babarcsik Bálint (Gyöngyösi AK) 1
Horváth Gergő Ákos (Fehérvár II) 1
Kuchta Gábor (Cegléd) 1
Tuboly Máté (Debrecen II) 1
Králik Péter (Kisvárda II) 1
Beke Péter (Paks II) 1
Milovanovikj Daniel (ZTE II) 1
Trencsényi Bence (DEAC) 1
Kiss-Szemán Péter (Szentlőrinc) 1
Szabó Lajos Mátyás (Karcag) 1
Erős Tibor (Tiszaújváros) 1
Csúri Dájmond (Martfű LSE) 1
Janyickij Kirilo (Puskás Ak. II) 1
Borbély Bence (III. Ker. TVE) 1
Kincses Márk (Érdi VSE) 1
Miknyóczki Ádám (MTK II) 1
Leidl Ákos (PTE-PEAC) 1
Kocsis Gergely (Honvéd II) 1
Klausz Milán (ZTE II) 1
Szécsi Patrik (Paks II) 1
Czékus Ádám (Kisvárda II) 1
Stampfel Kevin (Dunaújváros FC) 1
Takács Ádám (Ferencváros II) 1
Szabó Benjámin (Vasas II) 1
Takács Bence Márk (Hatvan) 1
Pintér Máté (Kaposvár) 1
Györe Levente (ZTE II) 1
Farkas Gábor (Eger) 1
Antal Gábor (Szolnok) 1
Zsuppán Donát (Dabas) 1
Dlehány Bence (Füzesgyarmat) 1
Mihály Bálint (Békéscsaba) 1
Polák Kevin (Honvéd II) 1
Kocsis Kristóf (Monor) 1
Tullner Péter (ZTE II) 1
Kapus Barnabás (ZTE II) 1
Farkas Botond Gergő (Vasas II) 1
Petrecsko Román (Salgótarjáni BTC) 1
Simut Mario (Fehérvár II) 1
Tóth Máté György (Újpest II) 1
Huszár Marcell (ETO FC Győr II) 1
Menyhárt Barnabás (Honvéd II) 1
Heil Máté (Kaposvár) 1
Palkovics Valter (Salgótarjáni BTC) 1
Rabi Dániel (Dunaföldvár) 1
Bodnár Attila (Putnok FC) 1
Kern Martin (Puskás Ak. II) 1
Hegedűs Kelemen (Dunaújváros FC) 1
Pető Milán (Fehérvár II) 1
Rédling Kevin (Békéscsaba) 1
Berki Marcell (Fehérvár II) 1
Farkas János (Kőrösladány) 1
Zöld Bálint (Pénzügyőr SE) 1
Vajda Cristofer (Tiszaújváros) 1
Urbin Martin (Pénzügyőr SE) 1
Györgye Márk (Kecskemét II) 1
Horváth Marcell (Kecskemét II) 1
Keczeli Krisztián (Majosi SE) 1
Bozóki Máté (PTE-PEAC) 1
Kása Benedek Zoltán (PTE-PEAC) 1
Morvai Milán (Érdi VSE) 1
Savanya Ferenc (Bicskei TC) 1
Szamosi Csanád (Kecskemét II) 1
Jászai-Deák Zoltán (Kecskemét II) 1
Jova Bálint (Gyirmót II) 1
Erdey Balázs (Budaörs) 1
Nagy Benjámin (Balatonfüred) 1
Horváth Ákos (Kecskemét II) 1
Harmat Zsombor (Dorog) 1
Kwadwo Asante (MTK II) 1
Bárány-Doór Barna (Kelen Sport Club) 1
Jablonszkij Oleh (Puskás Ak. II) 1
Pinte Krisztián (Füzesgyarmat) 1
Forgó Milán (Vasas II) 1
Gurics Máté (Gárdonyi VSC) 1
Ponomarenko Nazar (Kisvárda II) 1
Sztankó László Márk (Kőrösladány) 1
Balogh Ákos (Haladás VSE) 1
Zrnic Marsel (Diósgyőr II) 1
Zrnic Patrik (Diósgyőr II) 1
Molnár Márton (Ferencváros II) 1
Csöngei Balázs (Gyirmót II) 1
Sarkadi Kristóf (Újpest II) 1
Obounet Jeremie (Diósgyőr II) 1
Jánovszki László (Kőrösladány) 1
Fekete Kristóf Zsolt (Hatvan) 1
Nagy Dominik (Tiszafüred) 1
Marlen Marcell (Dunaújváros FC) 1
Mulasics Dániel (ZTE II) 1
Leshchynskyi Yevgen (Diósgyőr II) 1
Wente Arjun (DEAC) 1
Vattay Márton (Putnok FC) 1
Paksi Dániel (Szekszárd) 1
Süveges Attila (Gyirmót II) 1
Varga Olivér (ETO FC Győr II) 1
Gál Benedek (Dunaújváros FC) 1
Hegedűs Tamás (MTK II) 1
Dorogi Valentin (Gárdonyi VSC) 1
Selmeci József (Dorog) 1
Vagyóczki Dávid (Dunaújváros FC) 1
Bakó Sámuel (ETO FC Győr II) 1
Molnár Bence (Dabas) 1
Bakó László (Szeged-Csanád II) 1
Berta Martin (Szeged-Csanád II) 1
Kovács Patrik Márk (Fehérvár II) 1
Sasere Franklin (Újpest II) 1
Major Péter Bence (Szentlőrinc) 1
Bacsa Benjamin (Diósgyőr II) 1
Krán Attila (Gyöngyösi AK) 1
Szentannai Martin (Gyöngyösi AK) 1
Czinkóczi Bence (Gyöngyösi AK) 1
Dudás Csanád (Gyöngyösi AK) 1
Almomani Nathaniel (Eger) 1
Kaszala Patrik (REAC) 1
Micheller Tamás (REAC) 1
Szabad Vendel (Szeged-Csanád II) 1
Sebestyén Márk (Honvéd II) 1
Simon Szabolcs István (Honvéd II) 1
Rajnai György (Monor) 1
Bodrogi Bence (ZTE II) 1
Molnár Kristóf (ZTE II) 1
Nagy Dávid (ETO FC Győr II) 1
Horváth Ákos (Balatonfüred) 1
Horváth Márk (Haladás VSE) 1
Szabó Kornél Zalán (Veszprém) 1
Végh Károly (SC Sopron) 1
Szabó Donát László (Kelen Sport Club) 1
Kiss Marcell (Fehérvár II) 1
Rétfalvi Zsombor (Fehérvár II) 1
Bertók Dániel (Fehérvár II) 1
Urbán Péter (Dunaföldvár) 1
Molnár Kevin (MTK II) 1
Vető Ákos (Majosi SE) 1
Paksai Roland (Diósgyőr II) 1
Dudás Balázs (Szeged-Csanád II) 1
Kató Tamás (Szolnok) 1
Helmich Pál (ESMTK) 1
Schmaler Máté (SC Sopron) 1
Rázsics Martin (Mohácsi TE) 1
Antal Dennis Zsombor (MTK II) 1
Farkas Milán (MTK II) 1
Majdevac Andrija (Debrecen II) 1
Szabó Norbert (Újpest II) 1
Keita Mohamed Djamadi (Ferencváros II) 1